СНАРЯД ДВІЧІ В ОДНУ ВОРОНКУ – ВЛУЧАЄ !

Півроку тому до нас в магазин звернувся клієнт, у якого пограбували квартиру. Причиною пограбування послужили простенькі замки російсько-китайського походження та бутафорський їх захист. Менеджери магазину пояснили чоловікові, що дані замки було зламати досить таки просто і щоб в майбутньому не дати подібному повторитися, потрібно замінити ці замки на більш складні і надійні, з потужною захисною фурнітурою.

Але у клієнта була інша точка зору, мовляв «снаряд двічі в одну воронку не влучає», навіщо витрачатися на щось більш складне, краще відновити російсько-китайську бутафорію …

І ось через півроку він знову до нас прийшов. Тепер вже не просто поговорити, а за допомогою. Тому що квартиру знову пограбували, знову зламали замки. Неприємне дежавю, десь ми вже це проходили … снаряд потрапив таки вдруге в цю воронку!

На цей раз після консультації нашого фахівця на об’єкті, дверне полотно було посилено надійним і найголовніше потужним замком в комплексі із захисною фурнітурою.Циліндр АБЛОЙ ПРОТЕК 2 захищений протектором ДИСЕК не дасть грабіжникові шансів, як раніше без проблем тихо і швидко відкрити обрані двері для грабіжки. Зуби зламає!

Клієнт задоволений, ми також раді були допомогти у вирішенні і реалізації надійного захисту його власності … втретє снаряд в цю воронку не потрапить!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *