Спека наближається! Час перевірити дотягувач!

Прохолода в офісі, магазині чи будь-якому іншому приміщенні – заслуга не лише якісного кондиціонера, а й надійного дверного дотягувача. Адже якщо двері погано закриваються або не закриваються взагалі, прохолода дуже швидко вивітрюється. Тож поки не стало по-справжньому спекотно, саме час подбати про перевірку дотягувала дверей. Бо спека, як і холод, приходять завжди несподівано. Та й літо вже практично на порозі.

До речі, саме такою перевіркою, навіть без нагадувань, зайнявся наш черговий клієнт. І, нажаль, виявив несправність роботи дотягувавча на дверях офісу, який не завжди швидко та надійно закривав двері. Тож, не гаючи часу, звернувся до нас в “ЛоксМайстер Київ-Центр” на вул. Гоголівська, 48 із проханням по допомогу.

Наші фахівці оперативно оглянули дотягувач клієнта та з’ясували, що він потребує заміни. Після консультацій та порад наших фахівців, клієнт обрав дотягувач RYOBI® накладного типу серії D-1200 (Японія), який відрізняється сучасним дизайном та новітніми технологіями.

Як зазначають фахівці “ЛоксМайстер Київ-Центр”, японська корпорація RYOBI®, продукція якої широко представлена в нашому магазині, є світовим лідером у виробництві дверних дотягувачів. Дотягувачі RYOBI® є найкращим рішенням для дверей – як корпоративних, так і приватних об’єктів. Високоточні механічні компоненти, що використовуються при виробництві, та досконалі технології лиття забезпечують неперевершену надійність і тривалий термін експлуатації. Дотягувачі RYOBI® – найкраще втілення легендарної японської якості, ергономічності і промислового дизайну.

Ми рекомендуємо дотягувачі RYOBI®:

  • Надійність і довіра клієнтів з усього світу;
  • Досконалий дизайн для будь-якого інтер’єру;
  • Постійне вдосконалення продукції;
  • Неперевершена японська якість.

Дотягувач RYOBI D-1200 застосовується для дверей з вагою до 80 кг і шириною полотна до 1100 мм. та має наступні переваги:

  • працює в широкому діапазоні температур – від -20C° до +45C°;
  • має 2 швидкості регулювання;
  • має спеціальний отвір для клапанів з відтиском, що запобігають втраті масла при неправильному регулюванні дотягувача;
  • широкий вибір кольорової гами корпусу;
  • яскравий та функціональний дизайн (всі елементи кріплення дотягувача приховані під кришкою).

Тож після узгодження з клієнтом усіх формальностей дотягувач було швидко і якісно встановлено фахівцями нашого локсмайстер-центру. А клієнт, в свою чергу, зазначив, що після встановлення нового дотягувача в офісі стало ще й тихіше, адже двері тепер дійсно надійно закриваються, що неабияк тішить усіх співробітників, адже працювати в офісі тепер дійсно комфортно.

Фахівці “ЛоксМайстер Київ-Центр” гарантують якість, надійність і оригінальність продукції RYOBI® і готові в повному обсязі забезпечити гарантійне і необхідне сервісне обслуговування, щоб в будь-якому приміщенні усім було зручно, затишно і комфортно працювати у будь-яку пору року!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *