Співпраця ЛоксМайстер® з «1+1»

 Минулої неділі на телеканалі «1+1» пройшла програма журналістських розслідувань «Особиста справа». До її створення долучились спеціалісти мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®. У випуску показали тестування замків MUL-T-LOCK (мультилок) для вхідних дверей та вікон, броньованих дверей цього ж виробника, випробовували захисну фурнітуру ROSTEX (ростекс). У коментарях фахівці ЛоксМайстер® – члени УЛФ та очільник громадської організації Ілля Воінов розповідали про технічні переваги продукції високої безпеки.  

 
 
Користуючись нагодою, хочемо подякувати авторам та журналістам проекту «Особиста справа». Створюючи такі передачі, ви тим самим пропагуєте серед широкого кола українських громадян культуру захисту свого майна; інформуючи про непросту криміногенну ситуацію, змушуєте кожного телеглядача замислитись над необхідністю захисту себе та своїх близьких.

Повтор програми «Особиста справа» можна переглянути у четвер, 2 грудня  о 14-00 на телеканалі «1+1». У режимі он-лайн  програму можна переглянути тут

Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® завжди відкрита до співпраці із ЗМІ. Наші фахівці залюбки компетентно нададуть поради та посприяють у організації фото та відеозйомки продукції безпеки.

 

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *