Співробітництво центру «Менора» та «ЛоксМайстер Дніпро» триває

Дуже приємно, коли наші надійні партнери, які користуються послугами мережі «ЛоксМайстер» довгі роки, приходять до нас знову з новими цікавими завданнями. Одним з таких партнерів є культурно-діловий центр «Менора» у Дніпропетровську. Наша мережа плідно співпрацює з центром вже довгий час, з того моменту, як до магазину «ЛоксМайстер Дніпро» звернулись з завданням обладнати номерний фонд готелів КДЦ «Менора» готельними замками. Пізніше наші спеціалісти працювали над завданням з побудови майстер-системи, а також обладнання усіх дверей цього потужного комплексу дотягувачами, електромеханічними та електроригельними замками.
 Японські дотягувачі RYOBI® (Ріобі) для Solomonika Kids
Цього ж разу у центрі уваги опинився Центр з розвитку дитини – Solomonika Kids. Унікальність цього центру полягає у тому, що вихователі взяли за основу реджіо-педагогіку, у основі якої лежить повага до особистості дитини. Фахівцям «ЛоксМайстер Дніпро» довелось попрацювати над забезпеченням якісного та комфортного зачинення дверей центру Solomonika Kids. З цією метою на усі двері культурного центру були встановлені надійні японські дотягувачі RYOBI® (Ріобі): на двері евакуаційних та запасних виходів, технічних приміщень, паркінга.
 
 
Сподіваємось, що відвідувачі центрів «Менора» та Solomonika Kids гідно оцінять роботу продукції безпеки від світових лідерів галузі, а наша плідна співпраця продовжиться й надалі.
 
 
Матеріали по темі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *