СПРАВА МАЙСТРА БОЇТЬСЯ !

У нашій справі деколи трапляються дещо незвичайні випадки…

У одного з клієнтів на досить помпезних дверцятах був встановлений зовсім не звичний по нашим міркам замок. Може десь за кордоном формат цих замків звичний і таких купа мала! Але не в Україні…

І треба ж було цьому замку зламатися!

Замовник спробував купити новий замок, дуже йому не хотілося щось переробляти у дверях, адже весь його маєток нашпигований одними і тими ж замками та дверною фурнітурою, яка стілювізована під старовину. Але ж в жодній торговій точці він подібного замка не знайшов.

Тоді він звернувся за допомогою до локсмайстрів нашого міста. Адже ті добре знаються на своїй справі та мають досвід та практику. Та й там не допомогли. Але порекомендували  спробувати відновити зіпсований замок у майстерні, де працюють фахівці які справляться з ремонтом.

Обійшовши не одну майстерню, замовник приніс замка до нашого сервісного центру «ЛоксМайстер на подолі». Довелося нашому спецю не один день поворожити над зіпсованим пристроєм, щоб довести його до ладу та відновити його функції. Але як кажуть «Справа майстра боїться», наш майстер зумів полагодити замка, усунути несправність.

Клієнт задоволений результатом нашої праці, нам дуже приємно, що в черговий раз допомогли вирішити непросту задачу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *