СТАРІ ЗАМКИ ВІДКРИТИ НОВИМИ КЛЮЧАМИ !

Майстерня магазину «ЛоксМайстер на Подолі» надає безліч послуг стосовно роботи замкових пристроїв. Хочу підкреслити одну з них, про яку не всі споживачі знають. Мова йде про перекодування замків. Наші фахівці можуть перекодувати замки що підлягають сервісу в Україні – Mul-T-Lock, Abloy, Omega, Matrix, Vega, Construct.

А навіщо потрібне те перекодування ?!

В житті інколи виникають випадки коли необхідно відмовитися від існуючих дверних замків і шукати заміну на нові… А саме у наступних випадках :

  • загубили ключ (хто знає де і хто його знайшов);
  • вкрали ключ (відразу звертайтесь, щоб перекодували замок);
  • тимчасово комусь давали ключ і не впевнені, що з нього не зробили дублікат;
  • винаймаєте квартиру (може у мешканців, що жили до Вас залишились ключі);
  • зношені ключі, погано працюють (якщо мова йде про циліндрові замки, то в процесі перекодування замка, майстер оновлює секрети, очищує циліндр і змінює ключі на нові).

Перекодування – це зміна секретного коду замка на новий. Змінюються елементи замку і старими ключами вже не можна відкрити ваш замок… тільки новими, наголошую – ТІЛЬКИ НОВИМИ !

Також хочу зазначити наступне…

Перекодування замків можуть робити тільки представники авторизованого сервісного центру, які мають всі необхідні комплектуючі та інструмент, а головне комплекти нових ключів. Перекодування можна зробити, як в самому сервісному центрі так і безпосередньо на об’єкті.

У разі потреби змінити старі ключі на нові, звертайтеся до сервісного центру «ЛоксМайстер на Подолі».

Якість нашого сервісу перевершить ваші сподівання !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *