Страхова компанія «Граве Україна» обирає «ЛоксМайстер на Подолі»

Страхові компанії найкраще за усіх знають, наскільки  важливо застерегти небажаний випадок, аніж потім займатися компенсацією його наслідків. Отже і до забезпечення власної безпеки відносяться ретельно та виважено.

Тому цілком логічно, що вони звертаються до перевірених партнерів, які за роки співпраці неодноразово доводили свою компетентність та високий професіоналізм у питаннях побудови ефективних систем захисту, серед яких чільне місце посідає мережа магазинів «ЛоксМайстер» – один з визнаних лідерів ринку, що пропонує найкращу в світі продукцію безпеки за розумними цінами, а також європейський підхід щодо організації високоякісного та оперативного сервісу.

Страхова компанія «Граве Україна» – один з найбільших та найавторитетніших учасників ринку страхових послуг, вже достатньо великий проміжок часу є постійним клієнтом магазину «ЛоксМайстер на Подолі» – провідного Локсмайстер-центру на Правому березі м. Києва.
 
Ось і в черговий раз «Граве Україна» звернулась до надійного партнера – магазину «ЛоксМайстер на Подолі» з пропозицією удосконалити раніше встановлені двері шляхом установки високоякісної німецької електромеханічної защіпки EFF EFF® 125, а також відеодомофону COMMAX®. Адже дбаючи про найвищий рівень  якості та безпеки, «Граве Україна»  обирає   найкращі перевірені часом продукти безпеки найвідоміших світових виробників. І фахівці магазину «Локсмайстер на Подолі» її в цьому прагненні повністю підтримують.
 
 
Завдяки такому доповненню «Граве Україна» забезпечила перетворення звичайного механічного контрою за дверима на електромеханічний, створюючи таким чином повноцінну систему контролю доступу, в яку інтегровані найкращі рішення провідних компаній в галузі безпечного замикання:  циліндри та замки MUL-T-LOCK® (Ізраїль), дотягувач RYOBI® (Японія), електромеханічна защіпка EFF EFF® (Німеччина). 
 
Щодо останнього оновлення – електромеханічної защіпки EFF EFF® 125 – розповімо докладніше. 
 
Німецька компанія EFF EFF® – лідер з виробництва електромеханічних защіпок.  Завдяки високій якості та безпечності продукції, компанія перетворилась на провідний світовий бренд  на ринку пристроїв електромеханічного замикання і зараз її асортимент налічує понад 5000 найменувань електромеханічних защіпок, замків, накладок і дверної фурнітури, пристроїв для систем контролю доступу та дверей евакуаційних виходів, представлений  у понад 75-ти країнах світу, в тому числі і в Україні.
 
EFF EFF® 125 – спеціальна несиметрична електромеханічна защіпка, сумісна з 4-направленими замками MUL-T-LOCK®.
 
 
Електрозащіпки EFF EFF® 125 серії оснащені унікальною технологією ProFix, розробленою  фахівцями EFF EFF®. Технологія ProFix – це поєднання дверної защіпки з радіальним язичком з регулюванням FaFix та вбудованої направляючої для косої защіпки замка, що кріпиться безпосередньо до корпусу защіпки, що надає можливість регулювання в межах 3 мм.
   
Чому ми рекомендуємо саме електрозащіпки ЕFF EFF® 125:
 По-перше, це мінімальні розміри корпусу, що підходять практично для всіх типів дверей, універсальність по напрузі живлення (6-12 В) та радіальний язичок FaFix, що забезпечує можливості регулювання;
 По-друге, електрозащіпки 125 серії розроблено спеціально для багатонаправлених замків MUL-T-LOCK® і завдяки спеціальній несиметричній защіпці вони сумісні з 4-спрямованими замками MUL-T-LOCK®;
 По-третє, це симетрична конструкція, що забезпечує універсальність щодо монтажу у лівобічних та правобічних дверях.
  
Отже, завдяки новим рішенням, запропонованим спеціалістами магазину «Локсмайстер на Подолі», СК «Граве Україна» вдалося суттєво підвищити зручність та безпеку, здійснюючи управління доступом на якісно новому рівні. А  «Локсмайстер на Подолі», в свою чергу, сподівається, що співробітництво і надалі буде успішним та плодотворним.
 
Адже мережа «Локсмайстер» здійснює не лише продаж продукції безпечного замикання, а й надає повний спектр послуг з сервісного обслуговування.

Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
  
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *