СТВОРЮЄМО БЕЗПЕКУ ТОРГОВИХ МАЙДАНЧИКІВ

Країна поступово починає виходити з умов жорсткого карантину, пов’язаного з пандемією COVID-19. На черговому етапі послаблення карантину дозволено працювати торговим центрам. Разом з іншими торговими майданчиками почав працювати й новий ТРЦ «RETROVILLE», величезний заклад для мешканців мікрорайону Виноградар та його гостей.

З поміж відомих торгових марок, які запропонували покупцям свої магазини, є наші клієнти – шведський бренд одягу H & M, які розширили українську мережу черговим закладом.

Фахівці з “ЛоксМайстер на Подолі” розробили та впровадили майстер-систему на циліндрах АBLOY Protec 2, яка має певні переваги у застосуванні та забезпеченні безпеки.

Саме майстер-система дозволяє її користувачам, відчиняти тільки ті двері куди вони мають доступ. Тобто, якщо у керівника або відповідальної особи є майстер-ключ, він може зайти до будь-якому приміщення без залучення підлеглих. При цьому самі працівники не можуть відкривати двері колег своїми ключами.

Одним з головних критеріїв майстер-системи є те, що замість зв’язки ключів, користувач має тільки один ключ.

Такі ефективні системи контролю особливо мають попит на підприємствах з великою кількістю приміщень, до яких необхідно розмежувати доступ відповідно до повноважень і займаною посадою.

Звертайтесь у “ЛоксМайстер на Подолі” і наші фахівці запропонують як можливо об’єднати ваші замки у майстер-систему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *