Сучасне комплексне рішення – надійний захист Вашого помешкання в будь-який час!

Літом, під час відпустки, хочеться бути особливо впевненим у безпеці власного помешкання. Бо як свідчить практика, зловмисники тільки і чекають першого-ліпшого випадку. Тож ті декілька тижнів, коли помешкання лишається фактично без нагляду на час відпустки – чудова нагода для них для брудної «роботи». Саме тому перед відпусткою фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 рекомендують впевнитися, що з Вашими вхідними дверима, замками циліндрами та захисною фурнітурою дійсно все гаразд. В іншому випадку – радимо потурбуватися про безпеку. Бо, як відомо, краще попередити прикру ситуацію, аніж потім боротися з її наслідками.

Ось і черговий наш клієнт звернулася в магазин «ЛоксМайстер Київ-Центр» з проханням перевірити та, за потреби, посилити захист дверей перед відпусткою, адже сусідня квартира у їх новобудові була нещодавно пограбована. Тож він, природньо, хвилювався за безпеку власної квартири з огляду на тривалу відсутність в місті у зв’язку з відпусткою.

Наші фахівці відразу зайнялися цією справою і після консультацій та оперативного ознайомлення з системою безпеки, змонтованої на дверях клієнта, запропонували ефективне та надійне комплексне рішення: захисна фурнітура ROSTEX SOLID PRO та замковий циліндр КESO 8000Ω².

Захисна фурнітура ROSTEX® SOLID-PRO відомого чеського виробника ROSTEX® здатна надійно захистити двері та замковий циліндр від зламу. Дана модель ROSTEX® відповідає 3-му (підвищеному) рівню безпеки, тому стане кращим рішенням для захисту Ваших вхідних дверей.

Відмінністю даної фурнітури є те, що вона має широку захисну планку, яка дозволяє вберегти корпус і механізми замка від вандальних посягань. Для цього, захисна планка фурнітури ROSTEX® SOLID-PRO виготовляється із нержавіючої сталі спеціальним методом гарячого об’ємного штампування.

Традиційно, як і в інших моделях захисної фурнітури ROSTEX®, циліндр захищено міцною броненакладкою із нержавіючої сталі зі спеціальною протисвердлильною шайбою, яка обертається. Сама шайба виробляється з якісної легованої сталі з подальшим її гартуванням. Тож, і супротив свердлуванню значно підвищується.

З внутрішньої сторони дверей фурнітура ROSTEX® SOLID-PRO кріпиться методом «стягування» на внутрішню сталеву пластину завтовшки 5 мм. В зібраному вигляді це являє собою цілісну жорстку конструкцію, яка служитиме надійним захистом вашого замка, замкового циліндру та дверей.

Піновий циліндр KESO 8000Ω² класу Extra High Security – це нове покоління механічних циліндрів з новим активним захистом від копіювання. Завдяки патенту, який діє до 2034 року та функціональному захисту конструкції, нова система KESO пропонує надзвичайно високий рівень безпеки.

Захист від зламу забезпечується завдяки наявності міцного стрижня з хром-нікелевої сталі, а твердосплавні вставки додатково захищають циліндр від висвердлювання.

Рухомі елементи в ключі та циліндрі забезпечують функціонування тільки авторизованого ключа, активний захист від копіювання якого забезпечується завдяки вбудованому інтерактивному елементу, що працює у функції відчинення/зачинення в циліндрі замка.

Плоский ключ KESO 8000Ω² з патентованим профілем кінцівки не лише ідеально поєднується з високоточними отворами замка, а також співпадає із додатковими дифузійними отворами, що унеможливлює зчитування секретної комбінації з ключа. Причому дублікат ключа можна виготовити лише за наявності персональної кодової картки.

Отже, після узгодження та затвердження клієнтом, це сучасне комплексне рішення було оперативно та якісно, з дотриманням усіх вимог та стандартів, встановлене нашими фахівцями.

Комплексний підхід до безпеки дверей – сучасне та ефективне рішення надійного захисту від «ЛоксМайстер Київ-Центр». на вул. Гоголівська, 48. А допомогти Вам у підборі якісної продукції безпеки завжди готові наші фахівці. Ми не лише здійснюємо продаж, а й надаємо повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей, сервісне обслуговування і т. ін., що гарантує повну безпеку Вашого помешкання у будь який час. Тож ніщо не зможе зіпсувати приємні враження від відпустки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *