СИСТЕМА АНТИПАНІКИ ДОДАСТЬ БЕЗПЕКУ У КОЖНУ БУДІВЛЮ

У сьогодняшні дуже не прості часи для нашої країни, коли агресор ракетними ударами постійно піддає небезпеці громадські місця, де є скупчення людей, є велика потрібність дуже швидко та мобільно залишити будівлю та пройти до укриття. І тому не повинно бути перешкод, які б затримували це термінове пересування людей у разі потреби. Але при цьому є певні правила безпеки та захисту самого об’єкту від пограбувань і двері будівлі повинні залишатися закритими від зовнішнього проникнення.

Щоб забезпечити такий формат функціонування – використовують обладнання антипаніки. Оригінальна конструкція запірного механізму та легкість в керуванні дозволяють в екстрених випадках швидко залишити небезпечне приміщення навіть дітям, особам з обмеженими можливостями та людям похилого віку – кнопка або поперечина добре помітна навіть в умовах обмеженої видимості.

Хочемо запропонувати нову модель антипаніки з нашого асортименту – Замок TESA для евакуаційного виходу накладний GLOBAL1S 1 Locking NV 900мм 8×8мм N: black (RAL 9005)/ V: green (RAL 6002).

Пристрій антипаніки для дверей евакуаційних виходів серії GLOBAL, модель TESA GLOBAL 1S накладного типу з одною точкою замикання.
Новий пристрій антипаніки серії Global має привабливий сучасний дизайн. Пристрій Global це натискна штанга, яка виділяється вузькими опорами, що робить її придатною для дверних профілів зменшеного розміру.

Використовується в металевих, дерев’яних та профільних дверях евакуаційних виходів. Придатний для встановлення на димозахисних  та протипожежних дверях.
Із внутрішньої сторони заскочка завжди відчиняється шляхом натискання на горизонтальну штангу. Нова конструкція механізмів, яка забезпечує оптимальні характеристики і гарантує безпеку людей з дуже низькими зусиллями відкривання. Зусилля яке необхідно прикласти до штанги для розблокування дверей, набагато нижчі, ніж в популярній антипаниці серії Universal

ПЕРЕВАГИ:
• Універсальність за сторонністю (праві/ліві двері)
• Можливість використання на протипожежних дверях
• Нова система кріплення ричагів
• Простота монтажу
• Дозволяє попередньо встановити механізми з кришкою, щоб завершити установку антипаніки (ричагів та штанги) на більш пізньому етапі. Це захистить пристрій антипаніки від ударів і бруду на етапі виконання робіт.
• Можливість обрізати горизонтальну штангу відповідно до ширини дверей
• Встановлення антипаніки серії Global займає на 25% менше часу, ніж серії Universal
Саме зараз час подбати про оптимальні варіанти безпеки вашого закладу. Фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі» нададуть корисні поради та допоможуть обладнати евакуаційні виходи вашого закладу потрібним обладнанням.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *