Система “один ключ” на базі Mul-T-Lock MT5+

В магазин “Локсмайстер Буковина” звернувся наш постійний клієнт, в офіс якого більше п’яти років тому, нами було змонтовано систему “один ключ” на базі Mul-T-Lock Interactive. Оскільки, працівники змінювались, ключі губились, та й згідно правил безпеки навіть високосекретні замки/серцевини потрібно раз в 5-7 років переглядати по актуальності захисту. Старий Мультилок Інтерактив мав клас безпеки “High Security”, тобто високий ступінь захисту проти інтелектуального злому (відмички, бампінг, самоімпресія тощо). Але на даний час Інтерактив знятий з виробництва і дія патенту закінчилась, це означає що заготовки ключів можуть бути у вільному продажі і замовити несанкціоноване дублювання ключа можна в будь якій майстерні. Натомість Мультилок, на даний час, виробляє покращену версію циліндрів Interactive+.

Замовник здійснив вибір на користь ще кращої нової платформи від Мультилок – МТ5+, що має клас безпеки “Extra Security” – найвищий. Це новий революційний рівень безпеки, зносостійкості, надійності, секретності та комфорту від всесвітньовідомого ізраїльського виробника з наступними технічними характеристиками:

– Патентований ключ (дія патенту до 2025 року)
– Три незалежних механізми блокування:
– 10 телескопічних пінів;
– «finger»-піни додатково блокують бокову запірну планку;
– Альфа-пружина – унікальний інтерактивний елемент ключа
– Захист від висвердлювання забезпечує «antidrilling» пластина та титанові стержні
– Абсолютний захист від зламу методом бампінга, відмикання відмичками та від несанкціонованого дублювання ключа
– Кількість кодових комбінацій – понад 150 000 000
– Підсилений ХР-пластиною корпус
– Виготовлення систем «Один ключ» та «Майстер-ключ»
– Персональна кодова картка із записом комбінації ключа на магнітній стрічці
– Двосторонній ключ зі спеціальним інтерактивним елементом (Альфа-пружина), нарізкою для телескопічних пінів та нарізкою – «змійкою» для пінів запірної планки
– Виготовлення ключа тільки за наявності кодової картки.
Також, звертаємо увагу, що як на платформі Interactive+ так і на МТ5+ є можливість замовити циліндри з сучасною системою CLIQ. Клік, окрім вищезаявлених механічних переваг циліндра, надає йому додатковий електронний захист, а також можливість здійснювати контроль доступів та моніторинг подій.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *