СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ – АБСОЛЮТНО БЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЗДОРОВ’Я !

Друга хвиля пандемії, яка накрила нашу країну, вимагає певних змін у нашому повсякденному житті, змушує застосовувати нові формати поведінки у суспільстві, щоб запобігти нових випадків масових заражень.

В умовах карантину важливо знизити ймовірність передачі інфекції від однієї людини іншій. В тому числі знизити кількість випадків, коли є потреба торкатися предметів загального користування.

Все це також стосується й користуванням дверних замків та дверної фурнітури. Адже для того щоб відчинити або зачинити двері обов’язково треба до них торкатися. А якщо ці двері знаходяться у громадському місці, то за день це зробить дуже багато людей.

Багато де застосовані системи контролю доступу, де використовуються електронні замки.  Тут слабкою ланкою в цьому сенсі виявилися кнопки виходу. Щоб вийти з будівлі, щодня сотні людей натискають на них, можливо, залишаючи вірус.

Що робити у цьому випадку? Є два варіанти: або регулярно протирати кнопку виходу дезинфікуючим розчином, що досить не зручно, або поставити безконтактні пристрій, що повністю виключає фізичний контакт з рукою. В нашому асортименті є модель кнопки виходу, яку можна застосувати у цьому випадку – ROSSLARE EX-H2200.

Інфрачервона кнопка для використання в якості кнопки виходу разом з контролерами Rosslare та контролерами інших виробників, керування дверною автоматикою та іншими електричними пристроями. Завдяки відсутності механічних частин має подовжений експлуатаційний ресурс (більш 1 млн циклів). Не потребує фізичного контакту з кнопкою для її активації. Придатна для внутрішнього та зовнішнього (за умовою захисту від впливу навколишнього середовища) використання.

І головне – не потребує фізичного контакту з кнопкою для її активації !

У цій моделі кнопки виходу використовується інфрачервоний датчик наближення. Він спрацьовує, якщо до нього піднесена рука на відстані до 10 см. Факт спрацьовування підтверджується зміною кольору підсвічування і або подачею звукового сигналу.

До того ж для інфрачервоного датчика не має значення ступінь освітленості в приміщенні. Знайти кнопку на стіні допоможе постійно включена підсвітка.

Завітайте до магазину «ЛоксМайстер на Подолі», ми подбаємо не лише про вашу безпеку, а й про здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *