СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ ДЛЯ ВАШОГО ЗАКЛАДУ

Керування запиранням дверей на електронному рівні на сьогодні вже масово практикується, як механічний контроль за дверима… або ж у громадських закладах переважно частіше.

Найкласнішою функцією електронних замків є можливість відмикання паролем, безконтактною карткою з партмане або навіть відбитком пальця. При таких варіантах відмикання дверного замка немає необхідності ритися в сучці в пошуках ключа, носити з собою зв’язку зайвих речей.  Інакше кажучи: електронні замки не мають проблеми з ключами.

Але й ці замки мають певний ресурс використання та потребують періодичного сервісного обслуговування та налаштування.

До нас часто звертаються з замовленнями надати сервісні послуги та відновити працездатність системи, оптимально налаштувати систему до вимог користувачів.

Наразі відновлювали систему електронного контролю у одному з ресторанів швидкого харчування Макдональдз.

Наші спеціалісти частково замінили обладнання системи контролю доступу, яке з часом почало псуватися та перестало виконувати потреби користувачів.

Зокрема, замовнику було запропоновано та встановлено наступне обладнання, яке має суттєві переваги у якості та надійності.

Електронний контролер ROSSLARE AC-G44 автономний зовнішній код + карта EM-MARINE

Автономний контролер у герметичному корпусі. Призначений для обладнання точок проходу з автономним контролем доступу всередині та ззовні приміщень в умовах підвищеного впливу зовнішнього середовища. Дозволяє керувати електронними пристроями набором коду або ж безконтактною карткою / брелоком. Підсвічення кнопок забезпечують зручне використання в умовах недостатнього освітлення.

Замок електроригельний YLI YB-500A(LED)

Замок електроригельний врізного монтажу зі світлодіодною індикацію стану (відімкнено/замкнено). Призначений для надійного електромеханічного замикання дерев’яних, металевих та профільних дверей в складі СКД. Зменшена ширина торцевої планки дозволяє монтаж у випадках обмеженого місця для встановлення.

Кнопка виходу ROSSLARE EX-H2200 внутрішня інфрачервона

Інфрачервона кнопка для використання в якості кнопки виходу разом з контролерами Rosslare та контролерами інших виробників, керування дверною автоматикою та іншими електричними пристроями. Завдяки відсутності механічних частин має подовжений експлуатаційний ресурс (більш 1 млн циклів). Не потребує фізичного контакту з кнопкою для її активації.

Дотягувач накладний RYOBI 2550 D-2550 SILVER BC UNIV

Дотягувач дверей RYOBI® серії 2500 модель D-2550 UNIV (Японія) накладного типу – призначений для керування зовнішніми та внутрішніми дверима.
Має регулювання натягу внутрішньої пружини (класу дотягувача), що дозволяє використовувати єдину модель дотягувача до різних класів дверей. Також полегшує регулювання сили закривання дотягувача, не змінюючи його положення на дверях.
Повністю контролює весь цикл зачинення дверей з роздільно регульованими швидкістями початкового та кінцевого зачинення (прихлопу). Має регульовану функцію BackCheck (вітрове гальмо), яка затримує відчинення дверей після кута 70-80°, що дозволяє уникнути пошкодження дверей, фурнітури, стін.

Після сервісного обслуговування нашими фахівцями система контролю доступу у ресторані Макдональдз була налаштована на надійну та довгу роботу і робітники закладу та його відвідувачі не відчуватимуть ніяких незручностей у використанні.

Магазин з монтажем «ЛоксМайстер на Подолі» співпрацює з багатьма закладами в Україні, дбаючи про те щоб встановлене обладнання працювало бездоганно та надійно не один рік.

Наша мета –  забезпечити високій рівень безпеки та захисту для кожного, хто до нас звернувся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *