Технологія CLIQ

Радий представити Вам прекрасне рішення для замикання точок проходу – технологію CLIQ на платформі ключів Mul-T-Lock Interactive+ та Abloy Protec 2. Дана технологія – це унікальна система безпеки, що поєднує у собі два рішення: надійність механічних циліндрів та унікальність електронного блокування.

Електромеханічні циліндри та замки CLIQ містять список, відповідно до якого тільки дозволені ключі мають доступ до них. Додатково, вони збирають та зберігають у пам’яті контрольний журнал подій, який може бути підключений до комп’ютера. Живлення системи CLIQ – змінна батарейка, що знаходиться в ключі і це є важливим елементом оскільки користувач завжди матиме доступ для заміни елементу живлення в разі необхідності. Батарейки вистачає на 2 роки або 20 000 циклів відкривань.
Власник продукції з технологією CLIQ отримує такі переваги: 
– Ключі CLIQ захищені від несанкціонованого дублювання і додатковий ключ можна виготовити лише у Авторизованих центрах з виготовлення ключів при наявності картки користувача. 
– Циліндри CLIQ класу Extra Security на основі ключових платформ MUL-T-LOCK Interactive+ та ABLOY) Protec2 захищені від бампінгу, відкриття відмичками та свердління. 
– Права доступу ключів CLIQ можуть бути оперативно змінені, а загублені ключі – виключені з системи без механічного перекодування циліндрів. Для виконання цих маніпуляцій потрібно звернутись до Локсмайстер-центру. 
– При потребі можна замовити послугу зі зчитування журналу подій у системі. Усі події у системі фіксуються у журналі, що зберігається як у ключах, так і в циліндрах CLIQ.

Користуйтеся на здоров’я! За додатковою інформацією звертайтесь до Авторизованого центру “ЛоксМайстер Буковини” за адресою м. Чернівці по вул. Шевченка, 52

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *