Технологія CLIQ на базі циліндрів Interactive+ – найкращий захист без компромісів!

Захисту багато не буває! Особливо, якщо Ви звикли обирати лише найкраще, без жодних компромісів як щодо надійності, так і захисту. Тоді найсучасніша технологія безпеки CLIQ на базі циліндрів Interactive+ – це Ваш вибір!

Технологія CLIQ заснована на електромеханічному доступі, який дозволяє одному ключу проходити відразу декілька ступенів захисту. Фактично, це smart-система, що дає можливість задавати час доступу, відстежувати відвідування і спроби відкрити замок і багато іншого. Технологія СLIQ на базі циліндрів Interactive+ – це захист і безпека найвищого рівня!

CLIQ на базі циліндрів Interactive+ забезпечує не лише безпеку, а й контроль за приміщенням з будь-якої точки світу за допомогою ваших гаджетів.

MUL-T-LOCK CLIQ на базі циліндрів Interactive+ надає наступні переваги:
– Забезпечує ефективний контроль на відстані
– Має захист від дублювання ключів (тільки в авторизованих центрах MUL-T-LOCK® і тільки за наявністю кодової картки з магнітною смугою з підписом власника.)
– Застосовується в перевірених часом, ефективних та надійних замкових циліндрах.
– Інтегрується в існуючі системи майстер ключ.

Застосування циліндра Interactive®+ має наступні переваги:
– виробництво Ізраїль,
– висока надійність
– захист від злому та висвердлювання
– запатентована технологія «Подвійний телескопичний пін».
– надійний захист від відкриття відмичками, бампінга і підбору

Отже, коли до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 звернувся клієнт із проханням підібрати новий циліндр, після демонстрації можливостей MUL-T-LOCK CLIQ на базі циліндрів Interactive+ він, вражений перевагами даної технології, відразу захотів собі придбати цей циліндр, адже раніше в нього також був Interactive+. Фахівцями «ЛоксМайстер Київ-Центр» MUL-T-LOCK CLIQ на базі циліндра Interactive+ був успішно встановлений і налаштований і тепер радує власника новими можливостями захисту та керування.

Замовляйте технологію Cliq на базі циліндрової платформи МТ5+ і Interactive+ в «ЛоксМайстер Київ-Центр»! Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *