Технологія CLIQ® – НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВАШОЇ ВЛАСНОСТІ !

Користувачам замків (циліндрів) Mul-T-Lock з технологією CLIQ, а також майбутнім користувачам, нагадуємо що в магазині «ЛоксМайстер на Подолі» було встановлено настінний програматор Mul-T-Lock CLIQ.

Відтепер кожен власник циліндру Mul-T-Lock CLIQ може отримати аудит подій з будь-якого ключа CLIQ. Для цього лише потрібно завітати до нашого магазину, вставити ключ в програматор, надати запит на отримання аудиту подій і протягом п’яти хвилин файл з аудитом буде відправлений на вашу електрону пошту. Погодьтеся, дуже зручна та потрібна річ – бути завжди ознайомленим, коли і ким був відкритий або закритий ваш замок.

Окрім цього, наявність програматора в магазині дозволяє так само швидко змінювати дозволений час відмикання ключем циліндру. Принцип такий само, тільки спочатку надається запит, а потім оновлюється необхідний ключ.

А тим хто ще розмірковує та придивляється до замків з Mul-T-Lock з технологією CLIQ, нагадуємо, що система CLIQ представляє собою електромеханічний рішення контролю доступу стандарту високої безпеки (High- Security).

Вам потрібні гарантії від відкриття відмичкою, високий рівень захисту ключа від копіювання, контроль за дверима і ключами ?! – тоді система Mul-T-Lock з технологією CLIQ для Вас !

Ласкаво просимо завітати до магазину «ЛоксМайстер на Подолі» – продемонструємо, розповімо, підберемо !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *