ТESA – ЯКІСТЬ ВИПРОБУВАНА РОКАМИ !

 

Наша компанія не тільки працює над поповненням ринку країни новинками від визнаних лідерів обладнання з замикання та безпеки майна. Вона також не забуває підтримувати склад продуктами, які свого часу були у тренді та користувалися шаленим попитом. А тому у клієнтів є можливість з часом доповнити належну кількість потрібного обладнання, або ж при потребі замінити на нове.

Ось і зараз до нас звернулись господарі будинку відпочинку, де свого часу виробник майже в усі двері номерного фонду встановив замки моделі KNOBSET. Замки добрі, але з часом при умові належного навантаження, потребують сервісної підтримки, а в де яких випадках і заміни.

Та от біда, бренди перестали постачати цю модель замка і ринок країни заполонили китайські аналоги, які працюють не надійно та постійно псувалися. І наш замовник замінив таких не один десяток, поки потрапив до нашого магазину.

Пропонуємо до вашої уваги врізні замки від іспанського виробника TESA моделі KNOВSET з конусними (або круглими) ручками для міжкімнатних дверей з широкою сферою застосування. Прості в монтажі, зручні в експлуатації. Відрізняються високою міцністю і надійною фіксацією дверей.Оснащений штифтом, який перешкоджає вільному вжиманню сторонніми предметами защіпки замка.

Є різні варіанти – під закриття ключем та без нього.

В асортименті різні кольори.

Завжди у наявності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *