ТІЛЬКИ КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ ВАШОЇ ОСЕЛІ !

Доволі часто у клієнтів існує думка що для того щоб посилити захист своїх дверей, буде достатньо замінити існуючий циліндр на більш складний. Але це не зовсім так, тому що не тільки складність замків може боронити та зупинити грабіжників. Адже у зловмисників буде можливість спробувати їх зруйнувати. Тому крім вибору того чи іншого замка або ж циліндра, треба ще й подбати про елементи їх ативандального захисту.

Захисна фурнітура або ж захисні протектори можуть поділятися на різні моделі але зміст завжди однаковий – це пластина з загартованої сталі, яка закриває з зовнішнього боку дверей замок , максимально-можливо обмежуючи спроби його руйнування та таким чином доступу з зовнішньої сторони.

Ми пропонуємо вироби захисту замків від провідниих світових брендів DISEC (Італія), MUL-T-LOCK (Ізраїль), ROSTEX (Чехія) та ABLOY (Фінляндія). Хочемо зазначити що потрібно обирати фурнітуру або броненакладку не лише за зовнішнім виглядом, а й враховуючи певні особливості замка та конструкції дверей. Тому слід прислухатися до порад фахівців, у яких є певний досвід у цій специфічній галузі.

До того ж встановлення захисної фурнітуру достатньо суттєве втручання в конструктив дверей і тому важливо щоб це виконувалось професійним майстром. Адже тільки фахівець знає сильні та слабкї сторони тих чи інших замків. Тому при встановленні захисної фурнітури він максимально подбає про те, щоб ваші замки та двері надійно боронили вашу оселю від спроб грабіжників до неї вдертися..

Запрошуємо до магазину “ЛоксМайстер на Подолі”, подбайте про захист вашого житла!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *