ТОKOZ – безпека для вашого двоколісного транспорту

Ми розуміємо, що у ці важкі часи для нашої країни українців більш за все турбують новини з фронту, новини про нашу перемогу та надії на мир. Ми також пильно слідкуємо за цими новинами…

Та все ж таки хочемо привернути вашу увагу до засобів та методів захисту майна, адже ця тема завжди актуальна…

З кожним роком українці все більше віддають перевагу пересуванню по місту мотоциклами, велосипедами або ж самокатами.

Крім приємних прогулянок на свіжому повітрі, цей транспорт дозволяє самостійно пересуватися в межах міста на певні не надто великі дистанції та не бути залежним від громадського транспорту та графіку його роботи.

Але при всіх перевагах є певні «мінуси» – це поганий захист від злодіїв. Цей транспорт завжди був легкою здобиччю для крадіїв. Крадіжка взагалі не мала труднощів або ж якісь перешкод та відбувалася за дуже короткий час. Простіше мовити – побачили необачно припаркований велосипед (самокат), сіли та й поїхали.

Але ми знаємо як вирішити цю проблему. Замки зі сталевим тросом та пластиковим покриттям або взагалі сталевим ланцюгом від чеського виробника TOKOZ надійно захистять Ваш двоколісний транспорт від посягань зловмисників.

Вам достатньо за допомогою троса (або ланцюга) закріпити  велосипед до стаціонарної конструкції, зачинити замок і все, тепер його просто так не поцуплять!

Самостійно переглянути асортимент можна за наступним посиланням – https://lock.ua/catalog/zamki-avto-moto-velo/?arrFilter_653_1354421759=Y&arrFilter_703_982886243=Y&set_filter=%D0%9F%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%B8

Продукція TOKOZ здатна зберегти від викрадення не тільки велосипеди, а й скутери, мопеди, мотоцикли, самокати, дитячі коляски тощо. Переглянути та придбати її Ви можете в магазині «ЛоксМайстер на Подолі».

Чекаємо на ваші замовлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *