«Трійця» від ЛоксМайстер захистить вас!

Свято Трійці святкується на 50-й день після Великодня, тому друга назва цього свята – П’ятидесятниця. День святої Трійці – одне з головних християнських свят, яке у православ’ї входить до числа дванадесятих свят, а в Католицькій церкві має найвищий статус торжества. У народі ці свята носять назву Зелені. Цього року цей день припадає на 16 червня 2019 року.
Традиційно, до свят мережа магазинів ЛоксМайстер проводить акцію по забезпеченню безпеки наших споживачів. Акція триватиме три дні: 13, 14 та 15 червня 2019 р.
В ці дні, звернувшись до магазину, наші споживачі зможуть придбати Комплексне Рішення Безпеки зі знижкою 10%.
Комплексне Рішення Безпеки – це наша трійця, що надає безпеки вашій оселі. Мінімально, комплект складається із замка, циліндру та захисної фурнітури. Всі елементи відповідають певному класу захисту. Правильно підібрати складові Комплексного Рішення вам допоможуть консультанти мережі магазинів ЛоксМайстер.


І пам’ятайте, що правильне функціонування засобів безпеки і можливість протистояти спробам зламу, залежить від правильного монтажу цих систем. В цьому вам допоможуть наші кваліфіковані майстри-інсталятори.
Зверніться до найближчого до вас магазину в дні проведення акції: 13, 14 та 15 червня 2019 року!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *