Циліндри дверних замків Mul-T-Lock. Переваги, частина 1.

Серія статтей.

В наступних декількох статтях розповімо про переваги циліндрів (серцевина, вставка, личинка замка) Мультилок. До речі, відбулось оновлення бренду, і зараз Mul-T-Lock вже став MTL. Змінились і назви платформ, що доступні в нас до замовлення та обслуговування:

  • Mul-T-Lock ClassicPro – MTL 400
  • Mul-T-Lock Interactive+ – MTL 600
  • Mul-T-Lock MT5+ – MTL 800.

Частина 1. Висока секретність.

Перша і найголовніша перевага циліндрів MTL – це висока секретність. Оскільки вона і відображає основну суть замикаючих пристроїв – перешкоджання небажаного відкривання дверей.

В сучасному світі просунутих технологій, придумано безліч способів несанкціонованого відкривання замків. Тому з’явились замкові циліндри, які ще називають “секретами”. В цей, невеликих розмірів, замикаючий пристрій вкладено багато інтелектуальної праці. Ізраїльська компанія MTL є на вершині розвитку даних технологій.

MTL 400

В цій платформі висока секретність High Security відображається наявністю в циліндрах телескопічних (подвійних) пінів, які забезпечують надвисоку стікість “личинки замка” до:

  • маніпуляцій відмичками
  • силового зламу
  • бампінгу.

В MTL 400 є п’ять пар телескопічних пінів, в тому числі запатентований телескопічний пін спеціальної форми, що потребує під себе особливу нарізку на ключі.

циліндр MTL 400
спец. пін MTL 400

MTL 600

Дана платформа (модель) має теж ступінь секретності High Security, завдяки п’яти парам телескопічних пінів. Але замість особливої нарізки із заводу як в MTL 400, має рухомий інтерактивний елемент на ключі що взаємодіє зі спецпіном.

циліндр MTL 600

MTL 800

Циліндр MTL800 має клас секретності – Extra Security. Новітня розробка, в якій інтегровано кілька запатентованих рішень в сфері безпеці приміщень. Поєднує у собі систему телескопічних пінів, запатентований інтерактивний елемент нового типу та запірну планку.

Додаткова запірна планка, яка взаємодіє з горизонтальними пінами, виключає можливість відкриття циліндра методом бампінгу. Технологія «Подвійний телескопічний пін» п’ять пар телескопічних пінів, а також унікальний патентований телескопічний пін, який розташований у іншій площині, та взаємодіє з подвійною альфа-пружиною в ключах.

циліндр MTL 800

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *