Циліндри IKON e-CLIQ в чорному кольорі

Доброго дня!

Пропонуємо до вашої уваги циліндри IKON e-CLIQ в чорній обробці.

CLIQ® Go є мехатронною системою блокування, заснованою на точних механічних компонентах і мікроелектронних модулях технології CLIQ® від ASSA ABLOY. Мікроелектроніка в програмованому, водонепроникному ключі і компактному електронному запірному циліндрі гарантує максимальну безпеку – надійно і без ускладнень. CLIQ® Go вирішує проблему втрати ключів. Оскільки кожний ключ індивідуально програмований, права на блокування можна легко видалити – незалежно від того, де ви знаходитесь.

Увага! Ключі до комплекту циліндра не входять, купуються окремо!

Основні переваги:
– Ідентифікація, обмін інформацією, перевірка авторизації між ключем та циліндром CLIQ® здійснюється за протоколом 3 DES (Triple DES), який гарантує надвисокий рівень безпеки обміну даними.
– Ультимативний захист ключа від клонування та несанкціонованого виготовлення. Кожний виготовлений ключ заноситься до спеціального реєстру та має свій унікальний номер в системі.
– Додаткові ключі виготовляють лише в Авторизованих точках продажу CLIQ® та при наявності паспорту циліндра.
– Можливість встановлювати час доступу користувачам у приміщення. Права доступу ключів із технологією CLIQ® можна змінювати безкінечну кількість разів.
– В разі втрати ключа його достатньо видалити із пам’яті циліндру із відповідним записом в системі навіть без механічного перекодування циліндрів.
– Можливість отримати аудит подій  із замка  в разі необхідності.  Кожний контакт ключа із замком чи циліндром  фіксуються у журналі, який окремо зберігається  в циліндрах CLIQ® (Клік).
–   Захист від свердління забезпечують: загартований корпус та титанові стержні.
–    Живлення немає в циліндрі
–    Звіт подій 50 останніх
–    Доступи та графіків немає (все в ключах)
–    Розмір можливих мін половинок для циліндрів 28, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 75, 80мм
–    Циліндри модулярні.
–   Можливо видалити втрачені ключі або відмінити їх доступ, за допомогою ключа з блютузом та додатку CLIQ GO для адміністрування системою

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *