Циліндри класу Extra Security – логічне довершення побудови системи «розумні двері»

На завершення нашої теми, щодо електронних контролерів і циліндрів високої секретності, сьогодні ми ознайомимося з патентованими циліндрами преміум класу, тобто найвищого ступеню захисту. Це досить відомі: ізраїльський Mul-T-Lock MTL 800 і фінський Abloy Protec 2, а також новинка на нашому ринку – швейцарський Keso 8000 Omega2.

 

Розглянемо Mul-T-Lock MTL 800.

Це циліндр пінового типу, класу Extra Security. Сертифікований згідно EN 1303. Циліндр повністю захищений від маніпулювання відмичками, бампінгу а також спроб силового злому.

В циліндр інтегровано кілька патентованих рішень в сфері безпеки. Він поєднує в собі три незалежні системи замикання – телескопічні піни, інтерактивний елемент, запірна планка.

Телескопічні піни – основа циліндра – п’ять пар подвійних пінів.

Інтерактивний елемент – спеціальний пін, розміщений в глибині циліндра, який взаємодіє з рухомим елементом у ключі – альфа-пружиною.

Додаткова запірна планка – взаємодіє з горизонтальними пінами, які керуються спеціальною проточкою на ключі.

Весь цей набір властивостей надає циліндру максимальний захист від інтелектуального несанкціонованого відмикання.

Проти силового злому циліндр оснащений: основний сталевий стержень, що запобігає переламуванню; набір твердосплавних пластин і стержнів у плугові і корпусі, що запобігають свердлінню циліндра.

Також циліндр володіє рядом опцій:

– Система «Один ключ» – доступ до кількох приміщень за допомогою одного ключа.

– Система «Майстер ключ» – механічний розподіл доступу для кожного користувача окремо.

– Система «VIP Control» – має монтажні ключі і дозволяє миттєво змінювати кодову комбінацію.

– Система «Світлофор» (3-в-1) – миттєво змінює кодову комбінацію при втраті ключа.

 

Далі розглянемо Abloy Protec 2.

Це циліндр дискового типу, класу Extra Security. Сертифікований згідно EN 1303. Циліндр повністю захищений від маніпулювання відмичками, бампінгу а також спроб силового злому.

Конструкція циліндра Protec 2, основана на дисках, що обертаються – унікальна. Нарізка на ключах і дисках виконується на двох різних радіусах. Система блокування дисків унеможливлює будь-які спроби маніпулювання дискам. Функція AWS (Система антизносу) – сукупність елементів у циліндрі та ключі, які мінімізують ефект зносу при роботі циліндра, що забезпечує довгий і безперебійний термін роботи. Дисковий контролер взаємодіє із кульковим елементом у ключі, що робить виготовлення несанкціонованих ключів ще складнішим і взагалі малоймовірним.

Механічний захист циліндра – основний сталевий стержень. Як опція – можливо зібрати циліндр у гартованому сталевому корпусі.

І не забуваємо про опції циліндрів. Вони комплектуються як з індивідуальними ключами, так і в системах «Один ключ» і «Майстер ключ»

 

І на завершення, «свіженький» Keso 8000 Omega2

Це циліндр пінового типу, класу Extra High Security. Сертифікований згідно EN 1303 WK D. Циліндр повністю захищений від маніпулювання відмичками, бампінгу а також спроб силового злому. Захищений патентом до 2034 року.

Keso 8000 Omega2 – це нове покоління механічних циліндрів з активним захистом від копіювання. Піни в циліндрі сталеві, розміщені з трьох сторін. У циліндрі присутні як стандартні піни, так і спеціальні, для ще більшого захисту. Захист від копіювання Omega2 – це рухомі елементи у циліндрі і на ключі, які забезпечують функціонування тільки авторизованого ключа і унеможливлюють виготовлення несанкціонованого дублікату. Ці та низка інших патентованих рішень, реалізованих у циліндрі, забезпечують найвищий на сьогоднішній день захист, який може надати циліндр.

Механічний захист циліндра – основний сталевий стержень. Можливі варіанти циліндрів із вставками з твердосплавних матеріалів. Сталеві піни запобігають силовому злому циліндра, прокручуванню, витягуванню ротора.

Якщо Ви хочете більш детально ознайомитися з даною продукцією, завітайте в магазин ЛоксМайстер на Печерську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *