У БУДІВЛІ МЕДІА ГРУПИ 1+1 ВСТАНОВИЛИ СИСТЕМУ KEYWATCHER TOUCH (кейвочер тач)

Фахівці АС-відділу ЛоксМайстер на Палладіна закінчили встновлення та введення в експлуатацію системи контролю за ключами KeyWatcher Touch (кейвочер тач). Першу в Україні систему KeyWatcher Touch (кейвочер тач) замовила медіа група 1+1 – шафу для зберігання ключів встановили у будівлі з більш ніж півторатисячним штатом.
 
У зв’язку з необхідністю організації доступу до приміщень великої кількості людей виникла потреба у системы для здійснення контролю за використанням ключів.
 
Система KeyWatcher Touch (кейвочер тач) якнайкраще відповідала вимогам будівлі замовника.
 
Фахівці АС-відділу ЛоксМайстер на Палладіна доопрацювали систему згідно із заявленими вимогами служби безпеки 1+1.
 

 
За допомогою KeyWatcher Touch (кейвочер тач) вдалося забезпечити надійне зберігання механічних ключів, здійснювати персоніфікацію осіб, яким вони видаються та фіксувати час, протягом якого ключі перебувають у цих осіб. Програмне забезпечення системи контролю за ключами дає змогу гнучко програмувати видачу та повернення ключів лише у визначений час та у дні тижня. Завдяки функції аудиту подій, крім контролю за ключами, KeyWatcher Touch (кейвочер тач) допомагає контролювати використання співробітниками робочого часу. Завдяки системі можна організувати доступ до ключів до двох тисяч співробітників за допомогою індивідуального коду (також можливо організувати доступ за безконтактною карткою, геометрією долоні або відбитками пальців).
 
Для співробітників 1+1 зняли відео, метою якого є ознайомлення з особливостями користування системою KeyWatcher Touch (кейвочер тач).
 
Переваги KeyWatcher Touch (кейвочер тач) протягом років експлуатації оцінили користувачі у різних куточках світу. Система виробництва США успішно функціонує у банках, лікарнях, навчальних закладах, музеях.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *