У Києві затримали групу квартирних злодіїв

Повідомлення про крадіжки ледь не щодня займають почесне місце у стрічках новин різних видань. Час від часу ми публікуємо такі матеріали, аби кожен відвідувач нашого веб-ресурсу розумів, що відсутність належного рівня захищеності житла провокує крадіїв на нові й нові злочини.
 
Працівники оперативно-пошукового відділу столичного карного розшуку затримали чотирьох громадян республіки Чечня за вчинення квартирної крадіжки.
 
Як йдеться у повідомленні ВЗГ ГУМВС України в Києві, в 02:00 на вулиці М. Гречка, 11, зловмисники увійшли до під’їзду будинку, який вибрали заздалегідь. Переконавшись у відсутності господарів однієї з квартир, відкрили замок вхідних дверей за допомогою молотка і викрутки. Взяли золото, гроші в сумі 5000 гривень, $ 300, 300 євро та ноутбук. Коли крадії збиралися тікати, їх затримали працівники оперативно-пошукового відділу карного розшуку.
 
Зловмисники запевняють, що це єдина квартира, де вони скоїли крадіжку. Проте комплект технічного оснащення для зламу дверей і замків, а також відпрацьованість і спланованість дій злочинців вказує на їх причетність до інших подібних злочинів.
 
Міліція з’ясовує інформацію щодо кількості скоєних затриманими особами злочинів.
 
Злочинна група затримана за статтею 115 КК України, яка передбачає від трьох до шести років позбавлення волі.
 
За матеріалами korrespondent.net
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *