У Новий рік – з ефективним захистом від «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Новорічні свята краще зустрічати у гарному настрої, який, як цілком справедливо вважають фахівці нашого «ЛоксМайстер Київ-Центр», здатна забезпечити впевненість у безпеці власного помешкання. А допомогти забезпечити належний рівень захисту нашим клієнтам – це наше першочергове завдання.

Тож коли до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 звернувся клієнт із проханням подбати про захист своєї нещодавно купленої квартири, наші фахівці оперативно приступили до її вирішення.

Провівши необхідні в таких випадках консультації та ознайомившись з наявними засобами безпеки, встановленими на дверях клієнта, було прийняте рішення замінити замковий циліндр новим та сучасним.

З широкого асортименту замкових циліндрів, представленому в «ЛоксМайстер Київ-Центр», за порадою наших фахівців клієнт обрав новітній швейцарський замковий циліндр КESO 8000Ω², який з цього року представлено в нашому магазині.

Піновий циліндр KESO 8000Ω² класу Extra High Security – це нове покоління механічних циліндрів з новим активним захистом від копіювання. Завдяки патенту, який діє до 2034 року та функціональному захисту конструкції, нова система KESO пропонує надзвичайно високий рівень безпеки.

Захист від зламу забезпечується завдяки наявності міцного стрижня з хром-нікелевої сталі, а твердосплавні вставки додатково захищають циліндр від висвердлювання.

Рухомі елементи в ключі та циліндрі забезпечують функціонування тільки авторизованого ключа, активний захист від копіювання якого забезпечується завдяки вбудованому інтерактивному елементу, що працює у функції відчинення/зачинення в циліндрі замка.

Плоский ключ KESO 8000Ω² з патентованим профілем кінцівки не лише ідеально поєднується з високоточними отворами замка, а також співпадає із додатковими дифузійними отворами, що унеможливлює зчитування секретної комбінації з ключа. Причому дублікат ключа можна виготовити лише за наявності персональної кодової картки.

Отже, коло наших задоволених клієнтів поповнилося ще одним поціновувачем швейцарської надійності, адже інноваційний циліндр КESO 8000Ω² було оперативно встановлено силами фахівців нашого магазину. Тож у Новий рік він вирушає не лише зі справді надійним захистом, а й з гарним настроєм, що все буде добре!

Подбайте про надійний захист у Новому році і Ви! А ми у цьому завжди допоможемо. У нашому локсмайстер-центрі на вул. Гоголівська, 48 можна не лише придбати високоякісну продукцію безпеки з гарантією, а й за допомогою наших фахівців здійснити її монтаж і сервісне обслуговування. І настрій буде чудовий увесь наступний рік!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *