3. Укріплення дверей.

Продовжуючи попередню публікацію,  розповімо, як забезпечити додатковий захист дверей.
Зазвичай двері з’єднані з дверною коробкою в трьох точках: двома завісами і ригелем замка. Це класична конструкція, до якої додаються «антизрізи» і додаткові ригелі девіаторів. Проте,  для простоти розуміння, розглянемо саме класичну конструкцію.
Отже, якщо ригелі і завіси недостатньо міцні, двері можна або вибити, або зламати ломиком.
Аби запобігти цьому, двері треба зміцнити. Звичайно, існує маса способів, але ми розглянемо основні, які можна зробити доступними засобами.

Перше, розглянемо дверне полотно.

Зовнішні двері повинні бути або з масиву дерева, або металу. Зрозуміло, все це має сенс тоді, коли і дверна коробка виконана або з масиву дерева, або, з металу. І, головне, коробка має  міцно кріпитись до стін будівлі. Для підвищення вимог до безпеки приміщення, необхідно використовувати замки багатоспрямованого замикання і встановлювати додаткові замки.
Як ми казали в попередній публікації, місця входу ригелів замків в дверну коробку повинні бути захищені за допомогою спеціальних металевих коробок. Це необхідно, щоб перешкодити відкриттю дверей методом “вбивання” ригелів всередину корпусу замку.

Існує ціла низка додаткових замків. Основні типи це, так званий Dead Bolt, а також замки з класичним корпусом.

Окремим типом можна розглядати накладні засуви. Прикладом може служити замок SPRANGA від компанії VIRO (Італія).

Цей замок є універсальним в тому плані, що він підходить для забезпечення замикання дверей, вікон а також гаражних дверей і ролет, захисних ролет.

Накладні дверні засуви забезпечують максимальний опір злому завдяки міцному ригелю, який входить в міцно закріплені в стіні будівлі приймальні коробки. При цьому, двері фіксуються по всій її ширині, чим забезпечується оптимальний рівень захисту.
Зрозуміло, що циліндр такого замка повинен бути захищений зовні від спроб вандального зламу.  Для цього використовуються броньовані накладки з гартованою сталевою шайбою, яка обертається.

У випадку замка SPRANGA, броненакладка входить до копплектації.

Більш за те, засуви можна використовувати, як тоді, коли ви виходите з будинку, так і тоді, коли ви знаходитесь в середині.

За допомогою засувів також можна забезпечити додаткове надійне замикання профільних дверей, які часто встановлюються на зворотній стороні заміського будинку. Підходять вони і для забезпечення надійного замикання профільних вікон. При цьому забезпечується збереження можливості відкриття вікна в режим провітрювання. Що відсутнє в багатьох інших аналогічних замках.
Звичайно, що встановлення таких замикаючих систем потребує певних навичок і наявності інструмента. Для придбання і встановлення  радимо звертатись в найближчий магазин мережі ЛоксМайстер. Тут ви зможете не тільки отримати професійну консультацію, а й замовити сервіс по встановленню складної продукції замикання. Роботи будуть виконані професійно підготовленими майстрами.
#ЛоксМайстерМережаМагазинівзМонтажем
#УстановкаЗамків
#ЗамінаСерцевини
#LoveYourLocksmith

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *