Ультимативна безпека Вашої оселі – разом з «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Якщо Ви бажаєте, аби безпека Вашого помешкання була насправді на найвищому рівні, «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 має перевірене рішення та пропонує звернути увагу на повноцінні електромеханічні циліндри з технологією  CLIQ®.

Технологія CLIQ® є розробкою всесвітньо відомого концерну ASSA ABLOY – найбільшого в світі виробника продукції в галузі безпеки об’єктів та контролю доступу і поєднує у собі два повноцінних рішення: надійність механічних патентованих циліндрів класу Extra і High Security та унікальність електронного блокування.

Механічна частина цих циліндрів може бути побудована на патентованих ключових платформах: MUL-T-LOCK® Interactive+,  MUL-T-LOCK®  МТ5®+ та ABLOY® Protec2, а функціонал електронної забезпечує повний контроль за використанням ключа, розмежування доступів для користувачів та електронне блокування механічної частини замка за допомогою мікромотора. Причому технологія CLIQ®  застосовується у звичайному циліндрі європейського профілю  та не потребує дротів та додаткових доопрацювань дверей, а також придбання додаткових аксесуарів.

Основні переваги циліндрів з технологією CLIQ® для приватного споживача:

  • циліндр абсолютно захищений  від несанкціонованого відкривання відмичками, методом бампінгу чи підбором ключа.
  • ультимативний захист ключа від клонування та несанкціонованого виготовлення, оскільки кожний виготовлений ключ заноситься до спеціального реєстру та має свій унікальний номер в системі, а додаткові ключі виготовляють лише в Авторизованих точках продажу CLIQ® за наявності паспорту циліндра.
  • можливість встановлювати час доступу користувачам у приміщення (наприклад, тимчасовий доступ до приватного помешкання найманим робітникам, друзям тощо), який досить легко адмініструвати (змінювати, надавати чи навпаки,  відміняти), змінюючи безкінечну кількість разів. В разі втрати ключа його достатньо видалити із пам’яті циліндру із відповідним записом в системі навіть без механічного перекодування циліндрів.
  • можливість отримати аудит подій як з замка, так і з ключа в разі необхідності (зчитування журналу подій у системі).

Тож коли до нас нещодавно звернувся клієнт із проханням забезпечити найвищий рівень безпеки помешкання, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» запропонували ABLOY PROTEC 2 CLIQ.

ABLOY PROTEC 2 CLIQ – електромеханічний ключ, що використовується разом з циліндрами та замками PROTEC 2 із технологією CLIQ.

Дана платформа забезпечує можливість надавати доступ за визначеним розкладом. Ключі містять контрольний журнал подій, в якому фіксуються всі спроби доступу до циліндрів із технологією ABLOY CLIQ з реєстрацією дати та часу події. Ключ має світлову та звукову індикацію, яка показує користувачеві про надання або відмову у доступі, а також сигналізує про низький рівень елементу живлення. Технологічно закладена можливість інтеграції до голови ключа безконтактної RFID мітки (ABLOY CLIQ SynerKey). Ключ має повноцінний механічний код, що дозволяє керувати механічними циліндрами та замками і об’єднувати продукцію із технологією CLIQ в системи Майстер ключ.

Основні переваги ABLOY PROTEC 2 CLIQ:

  1. Механічна стійкість: загартований корпус, сталевий диск на вході, сталевий з’єднувальний стержень.
  2. Механічний захист від відмичок: зламати замок відмичками неможливо.
  3. Електронний захист від відмичок. Електромеханічно блокування недоступне через отвір для ключа.
  4. Захист від дублікатів: неможливість дублювання ключів. Усі ключі унікальні на електронному рівні і виготовляється виключно на заводі.
  5. PIN активація: наявність у ключі Bluetooth модуля, що дозволяє реалізувати функцію активації ключа за власним ПІН-кодом через додаток в смартфоні.

Тож силами фахівців «ЛоксМайстер Київ-Центр» після погодження клієнтом дана продукція безпеки була успішна встановлена, а сам він подякував нашим фахівцям за уважність та оперативність.

Важливо і те, що спеціалісти «ЛоксМайстер Київ-Центр» здійснюють не лише продаж, а і монтаж та сервісне обслуговування циліндрів та замків із технологією CLIQ®, отже у наших клієнтів немає причин непокоїтися у випадку надзвичайних ситуацій.

Продукція із технологією CLIQ®  – це надзвичайна легкість та простота у використанні, яка до того ж забезпечує якісно новий рівень контролю доступу в приміщення. Спробуйте та самі переконайтесь у цьому, а «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська , 48 Вам у цьому завжди готовий допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *