Унікальні двері APERTO – в “ЛоксМайстер на Печерську”!

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» рада повідомити, що в магазині "ЛоксМайстер на Печерську" (м.Київ) вперше в Україні постійно експонуються унікальні двері APERTO (Аперто) ізраїльської компанії «Security World Ltd» висотою 3,5 м, які є найкращим на сьогодні втіленням сучасних інноваційних дверних технологій.

APERTO – ізраїльський виробник розкішних і високобезпечних вхідних і міжкімнатних дверей і вхідних груп. Все продукція APERTO виробляється та збирається безпосередньо на заводі компанії в Рішон Леціон.
 
 
APERTO – це унікальне явище серед ізраїльських виробників дверей. Двері APERTO відрізняються інноваційним дизайном, різноманітністю стилів і варіантів оздоблення. Продукція APERTO експортується в усі країни світу, конкуруючи з провідними світовими брендами, такими як, наприклад, Oykos.
 
APERTO об’єднує найбільш сучасні, технологічні продукти безпеки і аксесуари в кожних дверях. Двері APERTO зручні та практичні, на них можна встановити будь-яку сучасну замкову систему, підключитися до системи «розумний будинок», тобто відкривати двері за допомогою смартфона, відбитку пальців, або пульта.
 
 
Безпека, захищеність і звукоізоляція дверей APERTO на всіх етапах розробки і виробництва забезпечується і контролюються найкращими інженерними фахівцями.
 
Головною метою своєї роботи в APERTO вважають реалізацію всіх потреб і бажань, що пред’являються клієнтами компанії. Тому усі двері APERTO виготовляються виключно на замовлення.
У кожному проекті APERTO є власний архітектор або дизайнер, який постійно підтримує клієнтів і допомагає їм обрати найкращі матеріали та дизайн.
 
При виробництві дверей APERTO використовуються тільки кращі оздоблювальні матеріали: скло, дерево, алюміній, камінь або кам’яний шпон, граніт, фарфор, кераміка та ін., а їх оптимальна комбінація в залежності від обраного дизайну в кожному конкретному випадку може бути підібрана або клієнтом самостійно, або , за погодженням з ним, висококласним архітектором, забезпечуючи відмінний захист від води та інших атмосферних опадів.
 
 
Двері APERTO можуть розтягуватися до 6 метрів (близько 20 футів) у висоту, реалізуючи найвибагливіші побажання клієнтів.
Кожен проект APERTO контролюється спеціалізованим персональним проектним менеджером. Продукти APERTO є результатом більш ніж 35-річного досвіду, отриманого в материнській компанії: Security World Ltd.
 
Плавний рух дверей APERTO став можливий завдяки навісам відомої німецької компанії SIMONSWERK (Cімонсверк), які, з огляду на можливість тривимірного регулювання, здатні забезпечити плавне і коректне замикання, незважаючи на значні розміри.
 
В нашому магазині Ви маєте унікальну можливість не лише помилуватися цим надзвичайним витвором інженерного мистецтва, а й замовити собі такі двері, виходячи з Ваших особистих уподобань щодо технологічного наповнення та дизайну. Адже APERTO виготовляє двері за індивідуальним замовленням, отже двох однакових дверей не буває!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *