Універсальність – це добре

Нещодавно в Одеську компанію «Мизгирь» нашими фахівцями було продано накладний дотягувач RYOBI та електромагнітний замок YLI. На одному із приміщень даної компанії стояла система контролю доступу, але вона вийшла з ладу. Відповідно до нас відбулось звернення для заміни електромагнітного замка та дотягувача, які зламалися. Саме завдяки універсальності нашої продукції, наші фахівці змогли підібрати магнітний замок, який зможе працювати з блоком керування та блоком живлення того виробника, що вже стояв у замовників, а саме: Дотягувач RYOBI 8853:

Дотягувач для внутрішніх та легких зовнішніх дверей RYOBI® 8853 BC UNIV (М 1053 ВС) – Країна-виробник: Японія – Клас: 3 – Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення– Гальмо зачинення (ВС)– Розміри: 183х45х67 мм – Ресурс експлуатації (циклів): 500 000 – Робоча температура: -20 °С… +45 °С – Колір: сріблястий, темно-бронзовий, білий – Комплектація: тяга універсальна (стандартна, кронштейн паралельної тяги), пластикова декоративна кришка Електромагніт YLI:

Замок магнітний YLI® YM-280T Призначений для використання у захищених місцях, таких як внутрішні приміщення з контролем доступу та зони обмеженого доступу всередині будівель, де немає загрози фізичної атаки. Може бути встановлений на дерев’яні, металеві та скляні двері. Країна-виробник: Китай Технічні характеристики – Напруга живлення: 12 V або 24 V (авт. вибір) – Сила утримання: 280 кг – Струм: 500 mA при 12 V, 250 mA при 24 V – Робоча температура: +10…+50°С. Таким чином Клієнтам не довелось повністю міняти всю систему, а відбулась заміна лише того, що вийшло з ладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *