Увага новий продукт! Traka21 від Mul-T-lock

 

Для малого та середнього бізнесу надзвичайно цікава пропозиція від Локсмайстер на Подолі це бокс з моніторингом ключів Traka21 від MulTlock (Мультилок).

Трака 21 дає можливість  контролювати ключі коли користувач своїм кодом відкриває бокс та може отримати лише той ключ, який йому дозволяє система.

Коли необхідно уповноважена особа знімає інформацію, хто коли і на якій термін брав та здавав ключі.

     

Отже очевидні переваги

       Сучасний, цікавий зовнішній вигляд – можна застосовувати у салонах, магазинах публічних місцях, де ходять сторонні – але колючі потрібно брати швидко. Трака впишеться навіть у самий продуманий дизайн приміщення. Це актуально для автомобільних салонів та автопарків. Для приватних невеликих готелів (наприклад, мешканець може взяти та здати свій ключ без допомоги портьє. Для житлових комплексів в яких обслуговуючий персонал повинен мати доступ до технічних дверей ( сантехніки, електрикі, прибиральниці то що)  Склади, диспетчерських, торговельних центрів та багато інших

       Приваблива ціна ( контроль та аудит доступу зазвичай коштує дорого та потребує складного монтажу, положення великої кількості кабелю)

       Простота використання, програмування, адміністрування. Завдяки максимально спрощеної та дружньої системи внесення інформації, робота з Тракою буде простою та приємною для будь якого співробітника.

       Не потребує додаткового обладнання, живиться з електромережі 220 В.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *