Увага!!! Новий продукт захисні протектори DiSec

Локсмайстер на Подолі пропонує італійські протектори DiSec як сучасну розробку нестандартних засобів захисту циліндрів і замків.
Зручне і сучасне промислове обладнання дозволяє виробникові реалізовувати ексклюзивні і новаторські рішення, своєчасно реагувати на зміни вимог ринку. Продукція виробника користується стабільним попитом на українському і європейському ринку.
Серед пропонованих DiSec рішень антивандального захисту особливе місце займають врізні циліндрові броненакладки з поворотною магнітної антивандальной кришкою.
Отже, варто відзначити, що врізна броненакладка DiSec, обладнана поворотною магнітної кришкою .
Магнітна броненакладка DiSec в своїй конструкції має антивандальний що повертається кришку. Дана кришка повністю перекриває свердловину циліндра в закритому стані. Таким чином, циліндр повністю захищений від заштовхування в нього сторонніх предметів і елементів. Забезпечується захист від відмичок, у зловмисників немає можливості заздалегідь підготуватися до злому.
Основне завдання броненакладок DiSec полягає в захисті двері від вандальних методів зламу циліндру
Під поворотною кришкою ховається протектор, який стає повноцінною захистом від свердління та грубого злому. Загартованої пластиною перекривається обертається частина циліндра. З нержавіючої сталі виконується зовнішня частина корпусу броненакладки, що захищає корпус від свердління. Магнітний блок розташований за нержавіючої пластиною, що дозволяє блокувати поворот зовнішньої кришки.

Для відкриття замку потрібно докласти магнітний брелок ( ключ) в отвір  кришки і повернути його за годинниковою стрілкою на 180 градусів. Після даної маніпуляції свердловина циліндра буде доступна для ключа.

Щоб закрити поворотну кришку потрібно брелоком або рукою повернути кришку на 180 градусів за годинниковою стрілкою до легкого клацання.
В даний час антивандальний захист DiSec є одним з найбільш ефективних і технологічних рішень в захисті металевих дверей від злому. На склад є різнікольорові рішення: бронза, матовий нікель, золото, полірований хром та чорна порошкова фарба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *