В Іллічівському морському порту проведено монтаж протипожежних дверей

Іллічівський морський торговельний порт входить до трійки найбільших морських воріт України . Це міжнародний торговий порт, один з найпотужніших на Чорному морі. Він відомий не тільки своїми розмірами, але також сучасним обладнанням і передовими технологіями виробництва. Потужності порту дозволяють переробляти понад 15 млн. тонн вантажів на рік.
 
2013 рік для порту був ознаменований великою реконструкцією, як то будівництво нового контейнерного терміналу потужністю до 300 000 контейнерів на рік.
 
При проведенні реконструкції головного управління була потрібна і заміна дверей на протипожежні. Команда локсмайстрів авторизованих специфікаторів, здатних вирішити найскладнішу задачу на об’єкті, здійснила продаж протипожежних дверей.
 
Нові протипожежні двері стануть надійним бар’єром для вогню і дозволять працівникам порту з комфортом переміщатися по приміщеннях будівлі. Кожні двері мають межу вогнестійкості 30 хвилин. Всі двері оснащені дотягувачами RYOBI (японського виробництва), протипожежною фурнітурою NEMEF сертифіковані на відповідність усім протипожежним нормам.
 
 
Досить складним було і встановлення цих дверей. Одна з вимог – провести демонтаж без пилу так як приміщення вже обладнані високоточною технікою. У більшості приміщень знаходяться сервера, які забезпечують швидкодію і якість роботи головного управління Приватного підприємства «Контейнерний термінал Іллічівськ».
 
Співпраця проходила злагоджено і плідно наші майстри пишаються, що продукція з асортименту ЛоксМайстер® відповідає жорстким вимогам до безпеки і готова задовольняти найвищі вимоги. Сподіваємося, що співробітники «Іллічівський морський торговельний порт» високо оцінять функціональність і зручність продукції безпеки від найавторитетніших світових виробників і продовжать співпрацювати з ЛоксМайстер®.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *