Вантажі під замком MUL-T-LOCK ArmaDlock

Компанія TNT – це фірма-перевізник міжнародного рівня, що займається транспортуванням вантажів, документації, поштових відправлень та посилок. Зрозуміло, що така діяльність потребує максимального та надійного захисту інфраструктури, об’єктів зберігання та засобів перевезення. Саме з цією проблемою нещодавно звернулося керівництво TNT до спеціалістів АС (відділу обслуговування комерційних об’єктів) магазину «ЛоксМайстер Академмістечко».
MUL-T-LOCK® ArmaDlock
Безперебійне якісне перевезення вантажів та надійна система безпеки на об’єктах зберігання – це першочергова задача кожної компанії-перевізника, добра репутація та дуже високий ступінь відповідальності перед своїми клієнтами. Протягом довгого періоду експлуатації старі засоби захисту зношуються та втрачають свій технічний потенціал, тому виникає потреба у нових. З огляду на це, представникам компанії TNT було рекомендовано замки системи MUL-T-LOCK® ArmaDlock, як додаткове підсилення захисту контейнерів, вантажних відсіків автомобілів.
Пропозиція «ЛоксМайстер Академмістечко» включає широкий перелік замків та інших засобів безпеки, що різноманітними ступенями надійності та цільового використання. Спеціалісти магазину уважно вивчили особливості об’єктів компанії TNT та запропонували замки типу MUL-T-LOCK® ArmaDlock. Основу цих замків виготовляють із спеціальних сплавів та за складними формулами. Насамперед, такі сплави використовують у галузі літакобудування та у авіакосмічній промисловості. Даний сплав обумовлює максимальну міцність та легкість виробів (корпус замка із усіма деталями важить трохи більше 700 г). Ця особливість замка повністю виключає деформування від надмірного навантаження на дверні конструкції автомашин.
Команда спеціалістів «ЛоксМайстер Академмістечко» уважно ознайомилася із кожною одиницею техніки автомобільного парку компанії TNT, системою замикання дверей вантажних відділів та салонів автомобілів. Замки було вмонтовано у задні та бокові двері автомашин, установка була здійснена за сприяння нашого партнера, фірми «Атлант-М Дніпровська набережна» (офіційний дилер Volkswagen в Україні).
 
MUL-T-LOCK® ArmaDlock
Продукція MUL-T-LOCK® ArmaDlock легко адаптується до будь-якого типу дверей та будь-якої модифікації автомобіля – це можуть бути як двері багажника, так і бокові або розсувні двері-купе.
Таким чином, можна з упевненістю сказати, що керівництво компанії TNT зробило правильний вибір, обравши продукцію відомої ізраїльської фірми, а саме замки серії MUL-T-LOCK® ArmaDlock (мультилок армадлок).
 
Окрім цього, у розпорядженні нашої мережі є величезний вибір й інших систем захисту, що можуть використовуватись у різноманітних видах автотранспорту, враховуючи габарити, технічні характеристики, функціональне призначення. Для потреб автотранспортників рекомендуємо електромеханічні замки KNOCK N’LOCK® та замки з GPS-моніторингом – WatchLock. Звертайтесь до мережі «ЛоксМайстер»!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *