Ваша комплексна безпека починається з візиту в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Те, що помешкання варто захищати, розуміють усі. А от алгоритм того, як це правильно зробити, на практиці відомий далеко не кожному. Адже, як правило, багато людей діють так, як у відомій приказці про грім, який спонукає хреститись лише тоді, коли гримить.

Ось і чергова наша клієнтка, як у цій приказці, задумалася про безпеку власної квартири лише тоді, коли квартира її друзів була пограбована. І за рекомендацією цих самих друзів звернулася до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 із проханням удосконалити захист помешкання.

Таке рішення – правильний крок, адже наш магазин – один з провідних центрів, здатних не лише продати, а й завдяки багаторічному успішному досвіду розробити та правильно встановити будь-яку продукцію безпеки. Адже для якісного захисту приміщення важлива кожна складова: двері, замки, циліндри, фурнітура. І в «ЛоксМайстер Київ-Центр» ми готові запропонувати усе, аби Ваша оселя мала найвищий рівень захисту: високобезпечні вхідні двері RB-Doors® (Ізраїль), замки та замкові циліндри від лідерів галузі безпечного замикання – МUL-T-LOCK® (Ізраїль) та ABLOY® (Фінляндія), надійну захисну фурнітуру ROSTEX® (Чехія) та багато іншого.

Тож після ознайомлення з дверима клієнтки фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» запропонували надійне комплексне рішення: якісний основний замок Santos® Sash Lock 3-ї серії (Португалія), високосекретний циліндр Abloy® Protec2 (Фінляндія), захисну фурнітуру Rostex® R4 ASTRA (Чехія).

Це комплексне рішення дозволяє не лише оптимально захистити двері, а й надати їм сучасного дизайну, адже захисна фурнітура Rostex® розробляється в Чехії з урахуванням найсучасніших європейських стилістичних трендів.

Універсальні однонаправлені замки Santos® Sash Lock 3 серії (Португалія) завдяки широкій лінійці розмірів придатні як для установки у нові двері, так і для заміни старих замків. Santos® Sash Lock мають додатковий захист від висвердлювання, що забезпечується спеціальною додатковою пластиною. Завдяки прийнятній ціні та високій якості, основні однонаправлені дверні замки Santos® Sash Lock стали надійними захисниками багатьох осель. Естетичний і ергономічний, Santos® Sash Lock органічно впишеться в інтер’єр приміщення та стане надійним охоронцем Ваших вхідних дверей.
Замковий циліндр ABLOY® Protec2 – новітня розробка на основі використання у циліндровому механізмі ротаційних дисків, що має найкращі характеристики безпеки та захищений патентом профіль ключа з унікальним інтерактивним елементом (кулькою), запатентованим до 2030р.

Захисна фурнітура Rostex® R4 ASTRA – зразковий елемент комплексного захисту приміщення. Висока якість матеріалів, сучасні конструктивні рішення, європейський дизайн та кольорові рішення забезпечують Rostex® R4 ASTRA лідерські позиції серед широкого розмаїття продукції безпеки.

Зазначене комплексне рішення після погодження клієнтки, було успішно встановлене. А у разі потреби ми завжди готові надати високоякісний та оперативний сервіс, що гарантує безпроблемну роботу усього комплексу змонтованої продукції безпеки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *