Вхідні двері з контролем доступу

Контроль доступу – оптимальне системне рішення, що надає можливість контролювати вхід до офісних та виробничих приміщень в робочий час та отримувати аудит журналу подій з контролем робочого часу співробітників.
Також надається можливість надійного замикання цих приміщень і матеріальних цінностей в нічний час і вихідні дні.
Склад системи може різнитись моделями складових частин, проте основа рішення є оптимізованою:
1. Циліндр (циліндровий механізм), що забезпечує безпечне замикання. Його конструкція має надавати можливість сервісного обслуговування та перекодування, а також створення систем розмежування доступу “Майстер ключ” або об’єднання (за необхідністю) ряду дверей “під один ключ”.
2. Замки. Основний замок, який має забезпечувати надійне замикання та безперебійну роботу замикаючого механізму протягом багатьох років. Він має бути в достатній мірі протизламним.
3. Фурнітура з фіксованою зовнішньою ручкою і захистом циліндру від вандальних дій та свердлування – це невід’ємна частина нашого рішення. ЇЇ роль – не тільки задовольняти естетичні потреби споживача, а й забезпечити захист корпусу замка та циліндрового механізму. Незмінною залишається вимога до покриття поверхні – воно має бути високої якості і забезпечувати стійкість до стирання і впливу атмосферних факторів.
4. Електромеханічні або електормагнітні защіпки (замки), що надають змогу відмикати двері з внутрішньої сторони для того, щоб впустити відвідувачів. Вони служать для використання в робочий час, або в так званному “денному режимі”.
5. Контролери та кодові панелі служать для проходу в приміщення персоналу офісу, який знає коди доступу.
6. Домофон з панеллю виклику, яка розташовується на зовнішньому боці, створюють найпростіший комплекс з контролю доступу. Цей комплекс служить для ідентифікації відвідувачів з подальшим автоматичним відкриттям дверей і пропуском відвідувачів всередину офісу, в разі, якщо на відвідувача очікують
7. Дотягувач дверей. Це пристрій, що забезпечує автоматичне зачинення дверей без втручання людини. Це повністю виключає так званий “людський фактор”. З ним Ви завжди можете бути впевненим, що Ваші двері зачинені. Зрозуміло, що будь-яка система контролю доступу буде неефективна без використання дотягувача.
Наявність дотягувача і фіксована ручка із зовнішнього боку захисної фурнітури гарантують те, що вхід до приміщення буде завзжди замкненим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *