Вічні цінності. Порада від локсмайтра.

З приходом скрутних часів у переважної більшості громадян стає більше витрат та менше зайвих грошей. Тож, в кризовій ситуації  варто зважено підходити до формування витратної частини власного бюджету – десь заощадити, десь навпаки – витратити більше. Так, саме придбання якісних речей, якими ви будете користуватися тривалий час – запорука успішних інвестицій на довгому проміжку часу. Якісні брендові замки – це саме ті річ, економити на котрій не варто в жодному разі.

На чому можна і варто зекономити задля важливої мети? Наприклад:

Можна купити недороге взуття та відходивши в ньому сезон-два без жалю викинути на смітник – замість модних брендових шкарбанів.

Можна тимчасово придбати меблі, що були у використанні, через приватні оголошення на OLX, а потім їх так само продати.

Можна певний час посидіти на дієті, відмовившись від традиційних у вихідні піци чи суші і зекономити деякі кошти. Останній варіант корисний не лише для бюджету, а може й для здоров’я.

Заради чого ці страждання? А ось. Кожен із нас десь мешкає – будинок, квартира, кімната у гуртожитку. І кожен прагне, щоб його помешкання було затишним та безпечним. Причому, саме в такому порядку – як правило, спочатку затишне і лише потім безпечне. Вочевидь, розуміння затишку – воно досить образне та індивідуальне: дизайнерські меблі, великий телевізор, мультиварка з безліччу функцій абощо інше на ваш власний россуд. Безпека, звичайно, не остання річ, ніхто не хоче повернутися додому і виявити, що злодюги витягли звідти все цінне. Але як правило про неї починають клопотати коли вже запізно.

А між іншим, гарний дверний циліндр – приміром Аблой Протек 2 – як коштував колись 12-15 років тому приблизно 200 у.о., так і зараз коштує приблизно стільки ж – а залишається так само надійним захисником вашого спокою. За ті самі 12 років ви  принаймні один раз міняли телевізор, разів зо три – телефон, хтось – автівку, хтось – помешкання. І майже напевне – ніхто не міняв у помешканні двері чи замки – якщо вони добротно зроблені, гарної якості.

Тож, підсумуємо – зберігайте ващі гроші розумно, інвестуючи їх в довготривалі консервативні речі. І гарні замки чи двері – саме такий приклад інвестицій, котрі до того ж принесуть вам гарний відсоток прибутку, якщо прийняти до уваги збережене майно та ваш власний спокій протягом тих років, коли використовуєте їх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *