Відбулася Річна зустріч менеджменту магазинів ЛоксМайстер®

11-12 березня у Києві пройшла Річна зустріч менеджменту магазинів ЛоксМайстер®. Її організаторами виступили представники Центрального апарату мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®, компанія-імпортер провідних брендів безпеки SPV Company Ltd та Українська Локсмайстер Федерація. Зустріч провели за участі керівного складу та менеджменту мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®. У ході дводенного заходу підбили підсумки роботи у 2010 році та обговорили умови роботи на 2011 рік.
 
На порядок денний заходу були винесені адміністративно-організаційні питання, питання оформлення демзалів вхідних дверей безпеки та обговорення шляхів удосконалення сервісного обслуговування споживачів мережі магазинів.
 
У ході зустрічі було неодноразово наголошено на необхідності донесення до кінцевого споживача інформації щодо важливості захисту своєї оселі надійними засобами замикання. Серед каналів передачі такої інформації – центральні та регіональні засоби масової інформації, зокрема, телебачення, спеціалізовані та масові друковані видання, Інтернет. Говорили про співпрацю з МВС у напрямі інформування споживачів про можливі небезпеки, які несе в собі відсутність надійного замикання приміщення.
 
 
Також зазначили необхідність проведення масових заходів, на яких кінцеві споживачі зможуть ознайомитись з продукцією з асортименту магазину та отримають професійну консультацію експерта з безпеки. Такі акції вже успішно стартували та проходять у ряді регіонів України
 
Локсмайстри висунули свої пропозиції щодо покращення роботи офіційного сайту мережі магазинів для зручності у користуванні ним клієнтами.
 
Серед іншого присутні обговорили шляхи розвитку та удосконалення послуги виготовлення складних, чіпованих та автомобільних ключів. Говорили і про іноземний досвід з наточки ключів, який успішно застосовується у Англії, Франції та інших країнах.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *