ВІДЧУЙТЕ ПЕРЕВАГИ МАЙСТЕР-СИСТЕМИ !

У ці надто не прості часи для нашої країни, коли хлопці з ЗСУ мужньо боронять нашу землю від навали рашиської орди, мережа ресторанів швидкого харчування Макдональдз не тільки відновила діяльність своїх закладів, а й будує нові, розширюючи мережу. У минулому місяці відбулося відкриття нових ресторанів Макдональдз у місті Олександрія, що у Кіровоградській області та у Яремчі, у серці  наших українських Карпат. Обидва заклади розраховані на те що у його відвідувачів тепер буде нагода не тільки оглянуту красиві куточки нашої країни, а й сховатися від пекучого сонця у прохолоду залів ресторану або ж навпаки зігрітися від зимових морозів та поласуватися чимось смачненьким.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі» теж доклали зусиль, щоб персоналу ресторану працювалося більш зручно та комфортно. Щоб рівень безпеки відповідав високій планці загального рівня ресторанів Макдональдз. Були запропоновані та встановлені майстер-системи на базі циліндрів MUL-T-LOCK Classic Pro.

Адже тільки майстер-система має суттєві переваги перед звичайним користуванням окремими замками. Її основна перевага полягає у тому, що система покликана не лише захистити майно від сторонніх, але й впорядкувати та розмежувати доступ уповноважених осіб на об’єкті. Саме майстер-система дозволяє її користувачам, відчиняти тільки ті двері куди вони мають доступ. При цьому самі працівники не можуть відкривати двері колег своїми ключами. Одним з головних критеріїв майстер-системи є те, що замість зв’язки ключів, користувач має тільки один ключ.

Фахівці з «ЛоксМайстер на Подолі» завжди готові запропонувати  та реалізувати різні варіанти систем надійної безпеки та захисту майна для будь-яких об’єктів, як громадських, так і приватної власності !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *