Відеодомофон для вашої оселі!!!

Доброго дня!

Наш магазин ЛоксМайстер Буковина крім продажу замкової продукції також продає і відеодомофони. Дані відеодомофони призначені для ваших квартир чи будинків, на яких можна переглядати хто до вас прийшов. Це дуже зручно та надійно особливо для тих людей, у яких є діти. За допомогою даного пристрою Ваша дитина може визначити стороння чи близька людина прийшла до Вашої оселі.

Даний відеодомофон, який ви бачите на картинці від виробника Arny, модель AVD-715M іде накладного типу. Характеристики даного відеодомофона:

– тип установки: накладний;

– кольоровість: кольоровий;

– екран, дюйм: 7;

– кількість каналів: 4;

– розмова з відвідувачем: гучний зв’язок;

– додаткова трубка: немає;

– зв’язок домофон-панель: 4-х провідна;

– кнопки управління: сенсорні;

– кнопка відкриття замку: є;

– регулювання гучності: є;

– регулювання яскравості: є;

– підтримка карт пам’яті: Micro-SD 16 Gb;

– вбудована пам’ять на 100 знімків;

– розміри: 192х132х18 мм;

– матеріал корпусу: пластик;

– колір білий;

– діапазон температур: 0 … + 40 С;

– напруга живлення: 110-240В.

Нещодавно даний відеодомофон був встановлений нашим магазином, в одному із нових хостелів в центрі міста Чернівці. Відеодомофон був встановлений на трьох поверхах та ще один в кабінеті адміністратора із одною визивною панеллю. Дана визивна панель, яку ви бачите нижче призначена для 1-4 відеодомофонів, на якій є кнопки для визову. Натискаючи на дану із 4-ох кнопок сигнал поступає тільки на конкретний домофон.

За детальною інформацією чи консультацією звертайтесь в наш магазин ЛоксМайстер Буковина: м. Чернівці, вул. Шевченка, 52. Чи за контактами, які указані на нашому сайті https://locksmaster.ua/shops/locksmaster-chernivtsi/.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *