Відеовічко MUL-T-LOCK GOTU+ JY7745 як альтернатива відеонагляду.

До магазину “Локсмайстер” м. Чернівці завітав клієнт, який хотів замінити дверний циліндр (серцевина, личинка) на високосекретний. Тобто щоб мав захист від відкриття відмичками та від свердління, та придбав Mul-T-Lock ClassicPRO. Окрім того, даний циліндр має ще одну важливу перевагу – він піддається відновленню (ремонту) та перекодуванню під нові ключі в нашому сервісному центрі.

Але, цікаво те, що клієнт ще хотів встановити біля вхідних дверей відеонагляд. Менеджер запропонував виграшну альтернативу відеонагляду – відеовічко MUL-T-LOCK GOTU+ JY7745. А переваги в наступному:

– даний девайс кріпиться на місце звичайного “глазка” без свердління лишніх отворів;

– не потребує проведення будь-яких проводів;

– замінює функції відеокамери, відеорегістратора, дзвінка та “глазка”;

– не потребує розетки, блока живлення та монтажних коробів.

Дверне відеовічко дозволяє бачити, хто наближається до ваших вхідних дверей.  Можливість отримати відео і фотографії всієї діяльності, що відбувається навколо нього. З датчиком руху, нічним баченням і внутрішньою пам’яттю. Ви будете знати, хто прийшов в ваш будинок або офіс, та що вони робили і коли. Ідеально підходить для дверей в житлові і офісні приміщення та допомагає захистити вашу власність.
Крім того, датчик руху і нічне бачення дозволяє отримати якісне відео активності навколо точки доступу до вашої власності в режимі 24/7.  Рух запускає автоматичне відео. Автоматичне збереження зображень у внутрішню пам’ять. Час і дата-штамп зображення.
Вбудований зовнішній дверний дзвінок . Висока якість зображення екрану. Легкий у використанні – просто натисніть кнопку. Легко замінює стандартне дверне вічко без додаткових зусиль.
Естетичний дизайн з варіантами кольору : сріблястий, шампань, золотистий та бронза.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *