ВІДЕОВІЧКО ЗАМІСТЬ ЗВИЧАЙНОГО

Пропонуючи різні рішення та формати надійного захисту і максимальної безпеки для об’єктів наших замовників, ми також приділяємо увагу асортименту товарів, які часто поєднуються з безпекою.

Цього разу хочемо звернути вашу увагу на Дверне відеовічко YALE 500 – рішення, яке дозволяє бачити, хто біля ваших вхідних дверей. Це по суті проста альтернатива вже звичного відеодомофону, але головна перевага його в порівнянні до останнього – не потребує обов’язкових зовнішніх підключень.

Ось основні переваги, заради яких варто купити камеру у дверне вічко.

  1.   Функціональність. Ви зможете побачити, що відбувається перед вхідними дверима, комфортно переглядаючи зображення з монітору, який закріплений на внутрішній частині дверей.  Крім того, камера вічка працює навіть при поганому освітленні.
  2.   Непомітність. У порівнянні з традиційною системою, камера спостереження в вічку дверей непомітна для сторонніх очей і саме воно сприймається як звичайне.
  3.   Просте, швидке встановлення. Монтаж відеовічка не займе багато часу.
  4.   Розумна ціна. Покупці, які цікавляться, скільки коштує відеовічка для дверей, можуть переконатися: вартість пристрою значно нижча за систему відеоспостереження, а отриманий результат майже такий же.

Тобто формат відеовічка легко замінює стандартне оптичне дверне вічко на тому самому місці, без додаткових зусиль. Для адаптації по розміру, в залежності від різної товщини дверей, в комплекті три подовжувача.

Характеристики:
3,2″ – екран;
Кут огляду 105 градусів;
Підходить для стандартних отворів 14мм від оптичних дверних вічок;
Товщина двері 38-110 мм.;
Розмір внутрішнього блоку – 128х68х15 мм.;
Живлення від 2-х батарейок АА (в комплекті);
Колір – сірий

Загалом хочемо зазначити, що такі переваги , як великий кут огляду, висока роздільна здатність зображення, дозволять вам оцінити обстановку за межами квартири і прийняти вірне рішення щодо того, чи варто відкривати чи ні.

Якщо вас зацікавив цей товар, або вам потрібні інші чи загальний комплекс обладнання, запрошуємо відвідати магазин з монтажем «ЛоксМайстер на Подолі».

Будемо раді допомогти вам у вирішенні питань з захисту та безпеки !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *