Відновлення дверей

До нас часто звертаються клієнти які мають відносно хороші двері, але з ряду причин вони потребують заміни замків та комплектуючих до них.
Причинами можуть бути зміна господарів приміщення, аварійне відкриття дверей, коли пошкоджено фурнітуру та циліндровий механізм, або фізичний знос в наслідок інтенсивної експлуатації дверей.
Трапляється що компанії постачальники дверей уходять з ринку України і користувач залишається перед вибором: заміна дверного полотна, що тягне за собою часткові оздоблювальні роботи або роботи по відновленню дверей.
Наші фахівці пропонують ремонтні робити.

Отже виїзжає фахівець Локсмайсер до клієнта в офіс, щоб з’ясувати яких саме послуг потребує клієнт.
Так виглядає польські двері герда які потребують заміни замку та циліндрового механізму (секрету)


Всі роботи починаються з демонтажу замка, захисної фурнітури та циліндру.
Залишається лише полотно дверей


Майстер встановлює металеві пластини підсилюють конструкцію дверей та перекривають старі  отворив дверному плотні
При встановленні нової фурнітури отвори будуть зміщуватись.


Встановлюємо новий корпус замка модель М 265 Mul-T-Lock – якісний замок, який зарекомендовав себе як один із самих міцних та тривких  до навантажень.


По-шпаклювали, по-фарбували пластину, після чого встановили нову фурнітуру модель Набір PLATINUM Mul-T-Lock та новий циліндр Mul-T-Lock INTERACTIVE+
Як додаткові опції для зручності користування офісними дверями було встановлено  додатковий електромеханічний накладний замок Atis Steel SS  та підключено до домомфону, для зручності роботи адміністратора офісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *