Виготовимо будь-який ключ MUL-T-LOCK® у Дніпропетровську за 5 хвилин!

Гарна новина для усіх мешканців міста Дніпропетровськ – виготовити ключ MUL-T-LOCK® (Мультилок) стало набагато легше, адже тепер усі щасливі власники ключиків MUL-T-LOCK® MT5+ зможуть виготовити додатковий ключ «не відходячи від каси», а точніше – за 5 хвилин у магазині «ЛоксМайстер Дніпро» на вулиці Дмитра Кедріна, 53-А.Виготовити ключ MUL-T-LOCK® MT5+ (Мультилок)
 
Нещодавно до нас приїхав новий фірмовий верстат MUL-T-LOCK® MT5+ Compact, який зайняв чільне місце серед своїх «колег»-верстатів у нашому сервісному центрі з виготовлення ключів. До слова, ця модель верстату єдина на усю Дніпропетровську область!
 
Щоб виготовити копію ключа MT5+, тепер не треба направляти заявку до Києва та чекати цілу добу, потрібна лише Ваша пластикова картка власника ключа з магнітною рискою та п’ять хвилин. Новий верстат виготовляє ключ, зчитуючи кодові дані з пластикової картки, яка йде у комплекті до кожного замкового циліндра MUL-T-LOCK® MT5+ (Мультилок).
 
До того ж, у нас Ви зможете виготовити усі інші ключі ізраїльського бренду MUL-T-LOCK® 7×7, Classic, Interactive та Interactive+!
 
Чекаємо на Вас!
 
 
  
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *