VIP CLIQ КОНТРОЛЬ НА ЗАХИСТІ ВАШОЇ ОСЕЛІ

Для забезпечення безпеки, контролю та 100 відсоткової впевненості в тому, що ніхто не скористається втраченими ключами наші клієнти вибирають надійні системи замикання VIP Cliq Control.

VIP Cliq Control – це ультимативний електромеханічний циліндр з додатковими функціями для безпечного та самостійного контролю системи замикання.

В даній системі є циліндр MTL600/ Interactive+ Cliq та комплект ключів. Кількість ключів може бути індивідуальна та складається з 3-х типів ключів: Ключі першого користування, Ключ другого користування та Ключ флешка.

Ключі першого користування – мають доступ до циліндра відразу при купівлі системи (за потреби та запитом можливе зняття звіту подій з ключів та циліндра та встановлення графіків доступу за часом).

Ключ флешка – ключ який видаляє доступ всіх ключів першого користування ( для оперативної відміни втраченого ключа, він видаляє всі ключі першого користування так як завчасно не відомо який саме ключ буде втрачено). На час відновлення доступів ключам, що залишились є ключ другого користування.

Ключ другого користування – це запасний ключ. Використовується тоді коли втратили хоча б один ключ першого користування,  після відміни  ключів першого доступу ключем флешкою* (час коли втратили ключі першого користування та вставили ключ флешку – це  1-3 дні для відновлення доступу та до замовлення за потреби ключів, які залишились після втрати).

Тобто, встсановивши систему VIP Cliq Control Ви отримуєте – повний захист від відкриття відмичками, повний захист від несанкціонованого дублювання ключів, звіт подій, як з циліндра так і з ключів та впевненість в тому, що втраченим ключем ніхто не зможе швидко скористуватись!!!

Отримати детальну консультацію Ви можете в магазині ЛоксМайстер на Печерську.

Контакти:
вул. Академіка Філатова, 2/1
тел: 044 365 13 30
E-mail: info77@locksmaster.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *