VIRO – найкращий італійський захист ролет

У сучасному світі всі ми прагнемо максимально надійно захистити своє нерухоме майно від зазіхань різних «непроханих гостей». «Слабкими місцями», тобто можливими шляхами проникнення в приміщення, без сумніву, є вікна і двері. І якщо з дверима ситуація зрозуміла: надійні вхідні двері, забезпечені високоякісними замками від мережі магазинів «ЛоксМайстер», усувають цю проблему, то ефективний захист вікон вимагає більш зваженого підходу. 

Тут важливо розуміти, що захисні ролети, які багато хто встановлює для забезпечення безпеки віконних і дверних отворів, самі по собі питання ефективного захисту не вирішують. Більш того, останнім часом все біль актуальною є проблема зламу магазинів, офісів і установ, дверні та віконні отвори яких "захищені" ролетами. Вся справа в тому, що всі ролети, в тому числі захисні, не є ультимативним захистом, хоча б тому, що в них, як правило, використовуються досить прості замки, розкрити, а, скоріше, зламати які, не складає особливих труднощів.
 
Виправити цю ситуацію допомагає продукція італійської компанії VIROзамки для ролет, представлені в мережі магазинів «ЛоксМайстер».
 
 
У нас Ви можете придбати як спеціальні замки для ролет, так і навісні замки (кріплення) для ролет, які дозволять надійно захистити ролети від зламу.
 
Замки для ролет VIRO взаємозамінні з найбільш поширеними ролетними замками, що вже встановлені. Посилений затвор робить ролети більш стійкими до зламу, що дозволяє встановлювати дані замки на ролети з приводом.
 
Конструкція і внутрішні деталі з оцинкованої сталі, посилені затвори зі сталі, латунні штифти і контр-штифти для захисту від висвердлювання, а також пружини штифтів з фосфористої бронзи дозволяють забезпечити високий рівень захисту ролет від зламу.
 
Навісний замок для ролет "CONDOR" компактний, а закруглені кути забезпечують надійний захист від виривання. Суцільнолитий корпус з оцинкованої сталі повністю закриває всі елементи замку. Пластина, що обертається, виготовлена з цементованої, загартованої, хромованої і нікельованої сталі та забезпечує відмінний захист циліндра від перепилювання і висвердлювання. Напівциліндр європейського профілю з універсальною або DIN-засувкою може бути будь-яким, що дозволяє включити цей замок в існуючу Майстер-систему і відкривати і ролети, і двері одним ключем, що, погодьтеся, дуже зручно.
 
 
Комплект замка, крім корпусу замка, включає відповідну підлогову частину (вона бетонується в підлогу) і блокуючий штифт із загартованої сталі, з кільцем.
 
Тому, якщо Ви вирішили придбати ролети, варто не тільки звертати увагу на їх зовнішній вигляд, зручність експлуатації, і довговічність, а, перш за все, турбуватися питанням ефективного захисту ролет. А мережа магазинів «ЛоксМайстер», пропонуючи найкращі рішення провідного італійського виробника продукції безпеки – компанії VIRO, Вам у цьому допоможе!
 
Окрім продажу продукції безпеки, ми готові також надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т. п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *