VIRO SPRANGA – сучасне рішення для захисту вікон та балконів

Ефективний комплексний підхід до захисту помешкання від несанкціонованого проникнення передбачає посилення безпеки не лише вхідних дверей, а і інших отворів, зокрема, вікон та балконів. І якщо встановлення захисних розсувних решіток не подобається Вам за естетичними характеристиками, фахівці мережі «ЛоксМайстер» рекомендують звернути увагу на новинку, нещодавно представлену на ринку України – накладні засуви SPRANGA від відомого італійського виробника продукції безпеки – компанії VIRO

Накладні засуви VIRO SPRANGA стануть ідеальним рішенням для посилення безпеки вікон, скляних дверей та віконниць завдяки високому ступеню захисту від злому та висвердлювання. Це досягається тим, що засуви VIRO SPRANGA  повністю встановлюються всередині приміщення, що практично повністю унеможливлює доступ до пристроїв ззовні, а всі складові елементи  (корпус, ригелі, броненакладка циліндра) виготовляються з високоміцної  сталі.
 
 
Конструктивна надійність засувів VIRO SPRANGA доповнюється простотою їх установки і користування. За потреби, пристрій може бути встановлено як у горизонтальному, так і вертикальному положенні, а довжину засува SPRANGA можна регулювати як у бік збільшення, так і зменшення за допомогою спеціального набору. 
 
Важливо, що встановлення VIRO SPRANGA на поверхню профілю вікна чи балконних дверей не заважає роботі штатного поворотно-відкидного механізму і дозволяє відкривати вікно або балконні двері в режимі «провітрювання», а широкий вибір кольорів обробки (білий, алюмінієвий сірий, коричневий, чорний) дозволяє обрати пристрій, що найбільш вдало пасуватиме саме  до Вашого інтер’єру.
 
Засув VIRO SPRANGA пропонується у наступних модифікаціях:
SPRANGA універсальний;
SPRANGA універсальний електронний; 
► SPRANGA з регульованим замикаючим засувом; 
► SPRANGA з фіксованим замикаючим засувом. 
  
Зазначимо, що додавання електронної складової дозволяє перетворити   накладний засув на справжній «розумний» пристрій, адже у разі спроби злому, система, за допомогою вмонтованої SIM-карти, надсилає тривожне повідомлення на телефонний номер власника або довіреної особи (до 5-ти телефонних номерів). Отримавши таке повідомлення, власник або довірена особа може зателефонувати на номер SIM-карти, яка встановлена в SPRANGA, і, завдяки вбудованому в пристрій мікрофону, послухати, що відбувається на місці. Таким чином, можна можна легко переконатися, чи дійсно відбулася спроба зламу та прийняти відповідне рішення щодо подальших дій. Щоб активувати «сигналізацію», достатньо перед виходом закрити SPRANGA ключем.
 
Засуви SPRANGA можуть бути встановлені не тільки на профільні вікна, балконні двері, або віконниці. Пристрій також може посилити захищеність вхідних, міжкімнатних дверей або підйомно-поворотних гаражних воріт.
 
 
VIRO SPRANGA здатні функціонувати з будь-якими циліндрами стандарту EuroDIN і, отже, можуть стати складовою системи контролю доступу або Майстер-системи.
 
Для ефективного захисту накладними засувами VIRO SPRANGA достатньо звернутися в магазини мережі «ЛоксМайстер», а про Ваш надійний захист подбають наші фахівці. І памятайте, що заощадивши на безпеці, Ви ризикуєте втратити більше. 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
 Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *