Висячі замки Tokoz®: якість, вища за ціну

Якщо Ви шукаєте надійний висячий замок з якісними сталевими складовими за прийнятною ціною, мережа магазинів «ЛоксМайстер» – Ваш надійний помічник у вирішенні цього питання! 

Наш асортимент замкової продукції здатен задовольнити найвибагливіших покупців. Висячі замки – не  виняток. В магазинах мережі «ЛоксМайстер» представлений широкий асортимент висячих замків провідних світових виробників: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, TOKOZ®, здатних ефективно захистити хвіртку, гараж, ворота, дитячу шафку,  убезпечити замок на валізі та вирішити інші важливі для Вас задачі.
 
Тому коли до магазину «ЛоксМайстер Буковина» (м. Чернівці) звернувся клієнт з проблемою закривання дверей, основними вимогами якого до висячого замка були високий захист від відкриття відмичками та стійкість до коррозії, локсмайстри одразу запропонували декілька моделей чеського виробника TOKOZ®.
 
 
Компанія TOKOZ® (Токоз) – провідний чеський виробник замків і фурнітури. Заснована у 1920 році, компанія TOKOZ® вже понад 90 років представляє на ринку свою продукцію безпеки, асортимент якої постійно розширюється: механічні циліндри з патентованою технологією обертальних дисків, висячі замки, замки для обладнання, люків, воріт, контейнерів, завіси тощо. 
 
Девіз компанії: «Убезпеч свій світ» (Secure Your World), що яскраво підкреслює бажання TOKOZ® запропонувати споживачу безпеку та затишок завдяки своєму якісному європейському продукту. 
 
Поступове розширення виробничої та технологічної бази, дозволило компанії започаткувати напрям з виготовлення запчастин на замовлення для різноманітних фірм, включаючи автомобільну галузь. 
  
Після детальної консультації клієнт, за рекомендацією фахівців магазину, обрав висячий замок TOKOZ® 112/50 3 Key.
 
Обраний замок придатний як для зовнішнього, так і внутрішнього використання для замикання дверей, металевих шаф, решіток, візків та ін. та відрізняється дисковим механізмом, високою стійкістю до корозії, та можливістю використання при побудові системи "Один ключ". 
 
Основні переваги продукції  TOKOZ®:
 Продукція сертифікована згідно стандартів EN 1627, EN 12320, EN 1303 та пройшла відповідні випробування;
 Підвищена вологостійкість та стійкість до впливу навколишнього середовища і корозії;
 Широка сфера застосування продукції TOKOZ®;
 Наявність в асортименті супутніх товарів: спеціально розроблених захисних завісів;
 Можливість побудови систем Майстер-ключ та Один ключ. 
  
 
Клієнт залишився повністю задоволений, адже окрім отриманої знижки на продукцію, як постійному клієнту, локсмайстри надали йому вичерпну додаткову консультацію щодо експлуатації та догляду за замком.
 

Не відкладайте питання безпеки, подбайте про захист власного майна вже зараз, придбавши якісні замки TOKOZ®! А фахівці мережі «ЛоксМайстер» завжди допоможуть підібрати замок, що якнайкраще відповідатиме саме Вашим потребам, а у разі потреби нададуть повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *