Високий IQ безпеки

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» має багаторічний досвід роботи з організації безпечного замикання та контролю доступу на масштабних корпоративних об’єктах. Нещодавно наш портфель успішно завершених робіт поповнився ще одним цікавим проектом. А саме: менеджери по роботі з корпоративним об’єктами магазину «ЛоксМайстер на Печерську» закінчили установку та пусконаладку для IQ-центру – бізнес-центру (БЦ) класу А+ у Печерському районі м. Києва, де унікальна архітектура і продумане наповнення поєднуються з високою технологічністю та ефективністю. 

IQ Business Center – перший в Києві бізнес-центр найвищого класу «А+». Девелопером IQ-центру, розташованого в центрі міста на перетині бульвару Дружби Народів та вул. Струтинського, виступила група компаній KAN Development – лідер на ринку девелоперських послуг і будівництва України, що має в своєму активі успішний досвід проектування, будівництва та експлуатації бізнес-центрів класу «А», торговельно-розважальних центрів, жилих комплексів, багатофункціональних об’єктів.
 
 
«Розумний» бізнес-центр по’єднує в собі статус і інноваційні технології. В IQ Business Center вперше використовуються унікальні рішення в сфері інженерних мереж і фасадних систем, тому не дивно, що системи безпеки, що застосовуються в БЦ, також потребували нестандартних підходів. А з огляду на найвищий клас БЦ, продукція безпеки, яка була використана, також відповідає високим  світовим стандартам.
 
IQ Business Center обладнано найсучаснішими системами контролю доступу, побудованими з використанням електоромагнітних замків та дверної автоматики АBLOY®, електроригельних замків YLI®, врізних дверних дотягувачів RYOBI®, а також автоматизованої електронної системи контролю ключів KeyWatcher® TOUCH.
 
На останній зупинимось детальніше.
 
     
KeyWatcher® TOUCH – це електронна система контролю ключів виробництва компанії MORSE WATCHMANS (США), яка завдяки гнучкості у функціонуванні та застосуванні допоможе не лише забезпечити ультимативний рівень безпеки об’єкту, але й забезпечує функції видачі та повернення ключа, запису цих дій до контрольного журналу. Система здатна видавати ключі відповідно до розкладу, фіксувати хто і коли не повернув ключ, обмежувати кількість ключів, які може отримати користувач одночасно. До того ж, система KeyWatcher® TOUCH запрограмована автоматично надсилати повідомлення про неповернення ключа у встановлений час безпосередньо користувачеві, а також, наприклад, співробітнику служби безпеки або керівнику підприємства. Існує можливість формування різноманітних звітів за потрібний період часу для подальшого аналізу.
 
KeyWatcher® TOUCH здатна обслуговувати підприємства з різною кількістю користувачів. Залежно від побажань та потреб власника, система KeyWatcher® TOUCH може розширюватись максимум до 15 боксів по 96 комірок у кожному.
   

 

Поряд з обладнаннях БЦ системами контролю доступу, дизайнери центру при оздобленні внутрішніх приміщень використали кам’яний шпон SlateStone® – унікальний продукт, отриманий шляхом розщеплення сланцевих гірських порід – природного спресованого каменю на окремі плити, товщиною 1-2 мм., який завдяки своїм універсальним властивостям – мала вага та товщина матеріалу, довговічність і зносостійкість, зараз широко використовують в світі для оздоблення будівель, інтер’єрів, при виготовленні меблів, виробництві дверей та декоративних виробів. 
 
 
Отже, співпраця з IQ Business Center засвідчує, що фахівці мережі «ЛоксМайстер» можуть надати повний комплекс рішень як в галузі безпечного замикання, так і декору, забезпечуючи найкращі об’єкти найсучаснішою продукцією безпеки та стилю.
 
В разі потреби фахівці мережі «ЛоксМайстер» також готові надати повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Тому сподіваємось, що плідна співпраця буде тривати і надалі.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *