Високотехнологічна продукція INHOVA® забезпечує комфорт та безпеку гостей готелю «Амбер»

Селище Богородчани розташоване на правому березі гірської річки Бистриці-Солотвинської.  У центрі селища Богородчани, поряд з трасою Львів–Рахів-Мукачеве, розташувався новий готель «Амбер». Вже цьогоріч двері даного закладу будуть відчинені для відпочиваючих. Для створення затишку, надійності та комфорту у номерах, керівництво готелю звернулось до провідних фахівців магазину «Галицький ЛоксМайстер», з метою розробити програму комплектації номерного фонду системами безпеки та контролю доступу.

Функції контролю та розмежування доступу реалізували за допомогою професійної продукції іспанського бренду INHOVA® (інова), а саме: готельними замками та програматорами. Готельні замки Inhova (tesa) SPY SmartAir Wireless , хаби, програматор карток та програматор замків.

Inhova

Готельний замок INHOVA® SPY SmartAir – це електронний картковий замок виробництва Іспанії. За допомогою цього замка існує можливість побудови системи розмежування доступу будь-якої складності з програмуванням відмикання дверей за розкладом по часу, дням тижня, святковим дням. Також дана модель замка підтримує  функції антипаніки та електронної приватності (заборона доступу, коли гість у кімнаті). INHOVA® SPY SmartAir можна встановлювати з будь-якими механічними замками.

Інсталяція високотехнічної продукції була проведена галицькими локсмайстрами. Фахівці АС-напрямку магазину «Галицький ЛоксМайстер», що  працювали над реалізацією проекту готель «Амбер», завжди готові допомогти організувати безпеку на об’єкті будь-якої складності. АС-менеджери оперативно запропонують повний комплект пропозицій з комплектації – і для невеликих локальних готелів, і для мережевих проектів світових операторів. Працюючи на будь-якому об’єкті, фахівці завжди враховують питання дизайну продукції, для того, щоб вона органічно поєдналася з цілісним стилем приміщень.

Amber hotel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *